کد خبر: 84695 | زمان مخابره: ۲۲:۳۲:۲۱ - شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ | ۱ نظر | دفعات مشاهده : 55 views | |

مجلس قوی در حل بسیاری از مشکلات داخلی و بین‌المللی تأثیرگذار است

۵c03c64121d07

حسینعلی حاجی دلیگانی، عضو فراکسیون ولایی مجلس در بخشی از گفت و گو با خبرگزاری مهر با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه هرکس ایران را دوست دارد باید در انتخابات شرکت کند، اظهار داشت: علیرغم اینکه ممکن است سلایق مختلفی در کشور وجود داشته باشد، اما انتخابات ظرفیتی است که قانون اساسی جمهوری اسلامی برای ملت به رسمیت شناخته است و بنابراین باید از این ظرفیت و حقوقی که قانون اساسی برای ما به رسمیت شناخته است به خوبی استفاده کنیم.  زمانی که دشمنان، سردار سلیمانی را به شهادت رساندند، مردم کاملاً خودجوش به صحنه آمدند و این شهید بزرگوار را بدرقه کردند و با حماسه آفرینی خود باعث ایجاد امنیت و عزت کشور شدند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در واکنش به بخش دیگری از بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه برخی از افراد با انتخابات به جایی رسیده‌اند اما انتخابات را این روزها زیر سوال می‌برند، گفت: این مسئله به روحیه و درون این افراد باز می‌گردد که اگر همه چیز به نفعشان باشد، از قوانین و ضوابط پیروی می‌کنند و می‌گویند که ضوابط و قوانین خوب است اما به محض اینکه در انتخابات پیروز نمی‌شوند و یا آنکه به علت عملکرد خودشان صلاحیتشان مورد وثوق و تأیید قرار نمی‌گیرد، همه چیز را زیر سوال می‌برند.  این رفتار کاملاً نشان دهنده خودبینی این افراد است و آنان افرادی انحصارطلب هستند و همه چیز را کاملاً برای خودشان می‌خواهند.

نماینده مردم میمه و  شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه یک مجلس قوی در حل بسیاری از مشکلات داخلی و بین‌المللی تأثیرگذار است، گفت: زمانی که مجلس پای کار می‌آید و اقدامی مهم و اساسی انجام می‌دهد، بسیاری از مشکلات کشور حل و فصل می‌شود اما هرگاه که مجلس قوی عمل نکند، پیام مثبتی از طرف مجلس به جهانیان داده نمی‌شود.

حاجی دلیگانی ادامه داد: زمانی که مجلس پای کار آمده است، صدای قدرت خود و نظام را به جهانیان رسانده است که در این زمینه می‌توان به تصویب طرح سه فوریتی علیه آمریکا اشاره کرد که پس از شهادت سردار سلیمانی در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید و زمانی که دشمنان پیام قاطع مجلس را شنیدند، جرأت توطئه و فتنه گری دیگری علیه ایران به ذهنشان خطور نکرد.
۱ ديدگاه مطلب براي " مجلس قوی در حل بسیاری از مشکلات داخلی و بین‌المللی تأثیرگذار است " ارسال شده است.

  1. عبد خدا می‌گه:

    نگو جناب! نگو!!! همین سه ماه پیش بود وعدهی طرح سه فوریتی لغو گرانی بنزین دادی و آتیشتم از آتیش بنزین تند تر بود و میخواستی به هفته نرسیده لغوش کنی! جدی جدی فکر میکنی با کی طرفی؟ مجلس قوی؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    جوک خوبی بود.
    جرات داشته باشید و تایید کنید.

    (0)
ارسال نظر


هفت − = 4


آخرین خبرها