کد خبر: 84685 | زمان مخابره: ۱۳:۱۳:۰۱ - پنج شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ | ۱ نظر | دفعات مشاهده : 247 views | |

افتتاح طرح‌های عمرانی در بخش میمه

photo_2020-02-06_13-11-21

افتتاح طرح‌های عمرانی در بخش میمه، شاهین‌شهر

ایسنا/اصفهان با حضور سرپرست وزارت جهاد کشاورزی، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری اصفهان، مسئولان استانی و شهرستان سه طرح‌ عمرانی در بخش میمه شهرستان شاهین‌شهر و میمه، به بهره‌برداری رسید.

 امروز (چهارشنبه ۱۶ بهمن)، عباس کشاورز سرپرست وزارت جهاد کشاورزی، گلخانه‌ سبزی و صیفی توان امید صفاهان را در بخش میمه از توابع شهرستان شاهین‌شهر و میمه را افتتاح کرد.

رئیس جهاد کشاورزی شهرستان شاهین شهر با تاکید بر خصوصی سازی این طرح اظهار کرد: این گلخانه با ۷ میلیارد تومان سرمایه شخصی احداث شده و ظرفیت اشتغال برای ۲۰ نفر را دارد.

به گزارش ایسنا، مصطفی عباسیان با بیان اینکه کشت این گلخانه در ۱۲ بهمن انجام شده، تصریح کرد: سطح این گلخانه ۲هکتار بوده و نوع کشت آن هدروپونیک (فلفل دلمه‌ای) است.

همچنین، پد اورژانس هوایی میمه و مرکز معاینه فنی خودروهای سبک نیز، در بخش میمه به بهره‌برداری رسید.

شهردار میمه، با تاکید بر ضرورت احداث پد فرود بالگرد اظهار کرد: بخش میمه به دلیل شرایط جغرافیایی و قرار گرفتن در محور مواصلاتی شمال به جنوب، محل تردد خودروهای سبک و سنگین بوده و آمار بالای تصادفات دلیل احداث اورژانس هوایی برای اعزام سریع بیماران و آسیب دیدگان تصادفات به مراکز درمانی مجهز، است.

محسن صدر الدین کرمی، با اشاره به واگذاری زمین محل احداث پد فرود بالگرد، توسط اداره راه و شهرسازی شهرستان به اورژانس ۱۱۵، افزود: مساحت پد فرود بالگرد، ۹هزار مترمربع با تخصیص اعتباری حدود ۲۰۰ میلیون تومان تاکنون است.

شهردار میمه همچنین، با اشاره به نبود مرکز معاینه فنی در بخش میمه، خاطرنشان کرد: بعد مسافت، اتلاف وقت و ازدحام در دیگر مراکز شهرستان، مهمترین دلایل احداث مرکز معاینه فنی خودروهای سبک در بخش میمه است.

کرمی، متراژ مرکز معاینه فنی خودروهای سبک را یکهزارو صد متر مربع دانست و اضافه کرد: تجهیز و ساخت این مرکز، اعتباری حدود ۱ میلیارد تومان از بودجه شهرداری را به خود اختصاص داده‌است.

 
۱ ديدگاه مطلب براي " افتتاح طرح‌های عمرانی در بخش میمه " ارسال شده است.

  1. سرجوخه می‌گه:

    سلام…
    از اقای محسن صدرالدین کرمی در مورد فلکه ورودی میمه اگر امکان هس سوال بپرسید
    انگور هنوز نرسیده ! یک سال گذشت…

    (32)
ارسال نظر


+ چهار = 10


آخرین خبرها