کد خبر: 83961 | زمان مخابره: ۱۱:۰۵:۲۷ - سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 232 views | |

زمینه اعتماد شهروندان واقعی شهر را به مدیریت شهری فراهم کنید

DSC01286

فرماندار در جلسه معارفه شهردار شاهین شهر:

زمینه اعتماد شهروندان واقعی شهر را به مدیریت شهری فراهم کنید

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان، جلسه معارفه شهردار شاهین شهر با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان امام جمعه شاهین شهر ، فرماندار شهرستان ، ،نماینده مجلس ، مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای و جمعی از مسئولین محلی در تالار شیخ بهایی شاهین شهر برگزار گردید.

اسفندیار تاجمیری فرماندار در این مراسم با تقدیر از کسانی که در ساختن و اداره مناسب شاهین شهر زیبا در ادوار گذشته نقش آفرینی کردند از اتفاق نظر اعضای شورای شهر در تعیین هیئت رئیسه جدید شورا و انتخاب شهردار و همچنین تلاش های سرپرست شهرداری تقدیر کرد.

فرماندار شهرستان با تبریک به شهردار جدید از وی خواست زمینه اعتماد شهروندان شهر به مدیریت شهری را از طریق تکریم و مشارکت آنان بویژه نخبگان و موثرین فراهم نماید و تلاش کند وضعیت شهر از یک شهر خوابگاهی به شهری دارای هویت و انسجام و متناسب با شاخص های انسانی و اقتصادی آن تغییر کند.

وی با نکوهش مناسبات غیر متعارف و نامتناسب با اقتضائات شهری شاهین شهر بر تعدیل و حذف این مناسبات از جمله جنبه های فکری و عملی بر مبنای سلایق محلی ، بومی، قومی، خطی و زدوبندهای بازدارنده در مسیر خدمت به مردم و متقابلا تقویت ظرفیت های مثبت فرهنگی  ، اجتماعی ایران کوچک تاکید نمود.

فرماندارشهرستان در زمینه نیروی انسانی شهرداری و حوزه فرهنگ شهروندی اظهار داشت: انجام آسیب شناسی و تعیین چشم انداز منطقی و مناسب در حوزه نیروی انسانی، آموزش توانمندسازی کارکنان و اعمال صلاحیت و شایستگی افراد در واگذاری مسئولیت ها و همچنین ایجاد اثرگذاری و کارآمدی در حوزه فرهنگ شهروندی ضرورت دارد.

وی از شهردار جدید خواست بدون توجه به حواشی و برخی توصیه ها و اعمال نظرهای احتمالی، مدیریت ستادی شهرداری را با ارزیابی مناسب سامان بدهد و با حفظ استقلال لازم در مدیریت شهری ، روابط قانونی و سازنده ای با نظام اداری و اجرایی شهرستان برقرار نماید.

نماینده عالی دولت در شهرستان با اشاره به اهمیت آمایش و بررسی آخرین وضعیت شهردای در بخش های فنی، معماری وشهرسازی بر لزوم روزآمدی ضوابط شهری متناسب با نیازهای زیربنایی شهر و رفاه شهروندان و جلوگیری از ایجاد فشار غیرمتعارف مالی به مردم تاکیدکرد و گفت: در ساختار سرمایه گذاری شهرداری می بایست تجدیدنظر اساسی با هدف روان سازی و جذب سرمایه گذار و درآمدزایی برای شهرداری صورت گیرد.

وی در پایان بر پیگیری مجدانه و دقیق اجرای پروژه قطارشهری متناسب با مصوبات شهرستانی و استانی کمیته های هماهنگی این پروژه توسط شهرداری تاکید نمود.

گفتنی است در پایان این مراسم از زحمات محمدعلی عزیزی سرپرست شهرداری تقدیر و با قرائت حکم استاندار اصفهان حمیدرضا فرهنگ به عنوان شهردار جدید شاهین شهر معرفی گردید.

 لازم  به ذکر است معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری  سپس با حضور در فرمانداری شهرستان و دیدار و گفتگو با فرماندار و ریس هیات اجرایی انتخابات از ستاد ثبت نام داوطلبین یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شاهین شهر ومیمه/ برخوار بازدید و ضمن تقدیر از ساز و کار فراهم شده بر اهمیت استفاده حداکثری از ظرفیت ها برای اجرای قانونمند و همراه با شور و مشارکت مردم تاکید کرد.ارسال نظر


دو − 1 =


آخرین خبرها