کد خبر: 83955 | زمان مخابره: ۱۳:۱۶:۴۶ - دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ | ۱ نظر | دفعات مشاهده : 341 views | |

حاجی با اعتراض هدیه ی دیوان محاسبات را به لاریجانی برگرداند

۱۳۹۸۰۹۱۱۰۰۰۲۶۷_Test_PhotoN

حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم میمه و شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: مدتی قبل اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس نشستی را در دیوان محاسبات با مقامات این دیوان برگزار کردند که پس از اتمام جلسه بسته‌ای به هر یک از نمایندگان هدیه داده شد که در آن ۳ میلیون تومان بن خرید بود.

وی افزود: نیت دیوان این بود که این بن را نمایندگان یا خودشان استفاده کنند یا اینکه در حوزه‌های انتخابیه خود به افراد بدهند؛ البته این بن به همراه تعدادی کتاب در یک کیف به نمایندگان داده می‌شد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس اظهار داشت: در آن نشست وضعیت حاکم بر جلسه این گونه بود که اعضا به تناوب در جلسه حاضر می‌شدند و بیرون می‌رفتند و این گونه نبود که هدیه در حین نشست به اعضا داده شود بلکه وقتی نمایندگان نشست را ترک می‌کردند و به سمت خودروی خود می‌رفتند یک نفر نماینده را همراهی می‌کرد و در زمان نشستن در خودرو هدیه هر نماینده را به او می‌داد و به همین خاطر ندیده‌ام که آنهایی هم که در وسط نشست جلسه را ترک کرده‌اند هدیه را گرفته‌اند یا خیر اما روال اهدای این هدایا به شکلی بود که توضیح دادم.

حاجی‌دلیگانی خاطرنشان کرد: من این بسته را به همراه یک نامه اعتراضی به رئیس مجلس تقدیم کردم و در نامه‌ای خواستار رسیدگی به موضوع شدم و بنا شد تا رئیس مجلس این موضوع را مورد رسیدگی قرار دهد اما پس از گذشت ۶ ماه هنوز هیچ نتیجه‌ای از رسیدگی به این موضوع به من اطلاع داده نشده و خبری از نتیجه پیگیری‌ها نیست.

وی افزود: یک انتقادی که به رئیس و هیأت رئیسه مجلس وارد است این است که وقتی موضوعی به آنها اطلاع داده می‌شود تا مورد رسیدگی قرار گیرد پیگیری‌های لازم در هیأت رئیسه برای نتیجه کار به طور دقیق انجام نمی‌شود.
۱ ديدگاه مطلب براي " حاجی با اعتراض هدیه ی دیوان محاسبات را به لاریجانی برگرداند " ارسال شده است.

  1. آشنا می‌گه:

    آقای حاجی نمایند محترم میمه وشاهین شهر این بسته ها مختص نمایندگان است وبسته ما ۴۵۰۰۰
    تومان بود که آنرانیزقطع کردند .خداراشکر اگر گرسنه ای در جمع مابود بااین بسته ها سیر شد .چرا شماتنگ نظری میکنید آخه ۳۰۰۰۰۰۰تومان اگر به بچه بدهند قهر میکند .

    (0)
ارسال نظر


+ سه = 8


آخرین خبرها