کد خبر: 83300 | زمان مخابره: ۱۷:۰۰:۰۵ - جمعه ۱۹ مهر ۱۳۹۸ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 184 views | |

رفتارهای تند و رادیکالی در هر جای دنیا محکوم است

۱۰۰۱-۲۱۰x120

به گزارش شاهین پرس؛ حجت الاسلام قاسم هاشمی در خطبه های نماز جمعه این هفته شاهین شهر با تاکید بر اینکه وحدت استراتژی تغییر ناپذیر جمهوری اسلامی ایران است اظهار کرد: دشمنان نمی خواهند بین مسلمانان کشورهای اسلامی وحدت وجود داشته باشد بنابراین با تفرقه افکنی و موج سواری بر آن در تلاش هستند این وحدت را از بین ببرند.

امام جمعه شاهین شهر با بیان اینکه رفتارهای تند و رادیکالی در هر جای دنیا محکوم است ابراز کرد: رفتارهای رادیکالی امروز به نفع جمهوری اسلامی ایران نیست و بیش از گذشته نیازمند وحدت و بصیرت هستیم زیرا این رفتارها همواره مورد سوء استفاده دشمنان قرار می گیرد.

حجت الاسلام هاشمی، با تاکید بر اصل شفافیت و لزوم اجرای آن در همه دستگاه های کشور، ابراز کرد: در نظام مردم سالار دینی باید دیوارها برداشته شود و مردم بدانند منتخبین خود در مجلس شورای اسلامی در خصوص مسایل مهم چه موضعی داشته و از استدلالات آنها آگاه و باخبر باشند.

image_2019_10_11-17_1_20_727_yOs

استقبال از امام جمعه ی جدید شاهین شهر

حجت الاسلام هاشمی، با اشاره به سالروز تصویب قانون ننگین کاپیتولاسیون در سال ۱۳۴۳ ابراز کرد: اگر امام(ره) نبود این قانون ننگین و خجالت آور همچنان در کشور اجرا می شد و استان خوزستان نیز هم مانند استان بحرین از کشور جدا شده بود و پس از تخریب قبور مطهر چهار امام در بقیع، قبور سایر ائمه معصومین نیز تخریب شده بود اما پیروان خط امام بر علیه این قانون قیام کردند.

 ارسال نظر


+ یک = 7


آخرین خبرها