کد خبر: 83123 | زمان مخابره: ۹:۲۴:۰۳ - جمعه ۵ مهر ۱۳۹۸ | ۳ نظر | دفعات مشاهده : 240 views | |

امام جمعه شهرستان میمه: امروز دشمن دین و ایمان و فرهنگ مارا نشانه رفته است

۸۵۳۸۷۰

امام جمعه شهرستان میمه: امروز دشمن دین و ایمان و فرهنگ مارا نشانه رفته است

حوزه/ حجت الاسلام طباطبایی گفت: امروز دشمن دین و ایمان و فرهنگ ما را نشانه رفته است، مسولین و مردم اگر بخواهند در جنگ با دشمن پیروز شوند باید روحیه جهادی داشته باشند و جهادگونه عمل کنند و از تجربه دفاع مقدس بهره ببرند.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از اصفهان، حجت الاسلام سید مهدی طباطبایی، عصر امروز در نخستین سالگرد شهادت محمد طاها اقدامی خردسال ترین شهیدحادثه تروریستی اهواز اظهار کرد: شهر میمه از ظرفیت های معنوی بالایی برخوردار هست.

وی بیان کرد: وجود بقاع متبرکه و امامزاده های متعدد دراین دیار بزرگترین افتخار این دیار است همچنین دومین ظرفیت معنوی ما شهدایی هستند که از ابتدای انقلاب اسلامی تا به امروز جبهه های دفاع از حرم چون شهید روح الله بابایی و شهید حادثه تروریستی محمد طاها اقدامی تقدیم اسلام شده است.

امام جمعه شهرستان میمه گفت :دست های حرمله صفت دست محمد ۴ ساله را از آغوش گرم مادر جدا کرد، دفاع مقدس به عنوان یک الگو برای جامعه بشریت است امروز همه آزادی خواهان متوجه شده اند که اگر بخواهند در مقابل استکبار بایستند باید از دفاع مقدس الگو بگیرند.

وی ابراز کرد: این شهدا بودند که برای ما عزت و سربلندی و افتخار آفریدند؛ دشمن رشادت ها و ایثارگری های ملت ایران را دیده است و از جنگ نظامی با ما مایوس شده و نحوه جنگ دشمن با ما تغییر کرده است و به سمت جنگ اقتصادی و فرهنگی رفته است.

امام جمعه شهرستان میمه تصریح کرد: امروز دشمن دین و ایمان و فرهنگ ما را نشانه رفته است، مسولین و مردم اگر بخواهند در جنگ با دشمن پیروز شوند باید روحیه جهادی داشته باشند و جهادگونه عمل کنند و از تجربه دفاع مقدس بهره ببرند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: اگر عمل سخیف و پلید گونه دشمن نبود امروز شهید محمد طاها در این ایام راهی مدرسه می شد.
۳ ديدگاه مطلب براي " امام جمعه شهرستان میمه: امروز دشمن دین و ایمان و فرهنگ مارا نشانه رفته است " ارسال شده است.

  1. رضامصنوعی می‌گه:

    متاسفم، که چندین سال برسر، چگونگی برگزاری مراسم نمازجمعه دوشهراختلاف داشتید، حال تریبون اخبارنمازجمعه راسمت، شهرستان میمه، می برید، خواهشااخبارمربوط به نمازجمعه راسیاسی، منطقه ایی، جلوه ندهید. به امیدپدیدارشدن، شهرستانی سالم وباکفایت، بنام، شهرستان وزوان، میمه، یابالعکس.

    (0)
  2. یک دوست می‌گه:

    سلام. منظور از دشمن را میشود واضح و شفاف بفرمایید که چیست و کیست؟

    (0)
ارسال نظر


5 + = شش


آخرین خبرها