کد خبر: 83120 | زمان مخابره: ۹:۱۷:۰۱ - جمعه ۵ مهر ۱۳۹۸ | ۱ نظر | دفعات مشاهده : 212 views | |

پیام استقامت در شهادت شهید طاها اقدامی متبلور شده است

۳۲۰۶۳۵۵

پیام استقامت در شهادت شهید طاها اقدامی متبلور شده است

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد قمی شامگاه پنج شنبه در حاشیه مراسم یکمین سالگرد شهادت شهید خردسال حادثه تروریستی اهواز ، محمد طاها اقدامی که  در روستای ازان از توابع شهرستان میمه برگزار شد، در جمع خبرنگاران با اشاره به پیام شهادت طاها اقدامی اظهار داشت: شهادت این طفل پیش از اینکه پیام این شهید باشد، پیام استقامت ملت ایران است.

وی ادامه داد: این پیام استقامت در شهادت شهید طاها اقدامی متبلور شده است و نشان می دهد  که این ملت از کودکی با لبیک یا حسین پرورش پیدا  می کنند.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی تصریح کرد: باید رسانه ها روی پیام استقامت ملت ایران کار کنند.

وی در بخش پایانی سخنان خود پیام ملت ایران را به دشمن در استقامت آنها توصیف کرد و گفت: شهادت این طفل از پلیدی و خباثت دشمنان نشات می گیرد؛ افرادی که مدعی حقوق بشر هستند اما از جان کودکان نیز  نمی گذرند.
۱ ديدگاه مطلب براي " پیام استقامت در شهادت شهید طاها اقدامی متبلور شده است " ارسال شده است.

  1. یک دوست می‌گه:

    خداوند این کودک شهید را رحمت کند .قطعا شهدا چراغ هدایت و نشانگر راه درست هستند اما چند سوال مطرح است: ۱- چگونه پیام استقامت در شهادت این عزیز متبلور شده است؟ ۲- چرا شما فقط از مردم انتظار دارید استقامت بورزند؟ ۳- آرمان انقلاب اسلامی استقلال آزادی جمهوری اسلامی بود یا استقامت و مرگ بر دنیا گفتن و قهر کردن با دنیا و همه را دشمن دانستن؟ ۴- شهدای عزیز جان خود را برای حفظ و دفاع از کدام آرمانها فدا کردند؟

    (0)
ارسال نظر


هشت − = 1


آخرین خبرها