کد خبر: 82976 | زمان مخابره: ۲۱:۵۳:۲۴ - دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 116 views | |

حاجی از تبعیض، بی عدالتی و اخراج نیروها در هلال احمر گفت

۲۴۹۶۰۳۵b-0e00-43f8-b1bf-65b185d22a5c

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار عصر شهروند بر ضرورت نظارت بر عملکرد جمعیت هلال احمر از سوی رئیس جمهور تاکید کرد و گفت: تبعیض، بی عدالتی در حوزه نیروی انسانی این جمعیت و اخراج نیروهای با سابقه و مجرب از چالش های موجود در این نهاد است.

وی افزود: اخیرا در یکی از ادارات کل جمعیت هلال احمر، کارکنان و کارشناسان فنی و مجرب آن اداره کل، به دلایل غیر منطقی از کار، بر کنار و به حوزه های غیر مرتبط منتقل گردیدند و در عوض تعدادی از افراد جدید استخدام شدند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس هزینه نشدن اعتبارات پروژه ها به نحوه صحیح و کارشناسی را یکی دیگر از مشکلات این نهاد ذکر کرد و افزود: رعایت نکردن حقوق کارکنان و پرهیز از اعمال و برخوردهای سلیقه ای علاوه بر اینکه با عدل، انصاف و قانون سازگار نیست، باعث کاهش بهره وری سازمان می گردد.

حاجی دلیگانی خطاب به رئیس جمهور افزود: لازم است ضمن نظارت کامل در این زمینه داشته و نسبت به رفع این چالش ها و مشکلات دستورات لازم را صادر کند.

وی افزود: اینجانب در همین زمینه در روزهای گذشته در صحن مجلس به رئیس جمهور تذکر داده و خواستار حل مشکلات مذکور شدم.ارسال نظر


+ یک = 4


آخرین خبرها