کد خبر: 82872 | زمان مخابره: ۱۴:۵۰:۳۰ - چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ | ۱ نظر | دفعات مشاهده : 161 views | |

اعزام به بیمارستان های اصفهان ، میمه ، اردستان و …

images

۴۰ نفر از عزاداران تاسوعای حسینی از خدمات فوریت های پزشکی اصفهان بهره مند شدند

مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان گفت: در مراسم عزاداری تاسوعای اباعبدالله الحسین (ع) در استان اصفهان ۴۰ نفر با مراجعه به واحدهای امدادی اورژانس پیش بیمارستانی مستقر در محل تجمع و تردد عزاداران از خدمات فوریت‌های پزشکی بهره مند شدند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان، دکتر غفور راستین اظهار کرد: روز گذشته ۱۸ شهریورماه جاری، واحدهای امدادی اورژانس پیش بیمارستانی استان اصفهان به منظور پوشش امداد- سلامت مراسم تاسوعای حسینی (ع) در مسیر تردد و تجمع عزاداران مستقر شدند و به ۴۰ بیمار و مصدوم امدادرسانی کردند.

وی افزود: از مجموع مراجعه کنندگان به واحدهای امدادی مستقر ۵ نفر مصدوم ترومایی ( آسیب به اعضای بدن) و ۳۵ نفر بیمار داخلی و قلبی بودند.
مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان تصریح کرد: از این تعداد ۱۴ نفر پس از دریافت خدمات درمانی اولیه به بیمارستان منتقل شدند که ۶ نفر مربوط به شهر اصفهان، ۲ نفر اردستان، ۲ نفر تیران، ۲ نفر نطنز، یک نفر میمه و یک نفر مربوط به شهرستان خوانسار بودند.

دکتر راستین خاطرنشان کرد: ۲۶ نفر نیز با تلاش پرسنل فوریت های پزشکی مستقر به صورت سرپایی در محل درمان شدند؛ از مجموع این افراد ۱۲ نفر در شهرستان نطنز، ۸ نفر بادرود و ۵ نفر در شهر اصفهان بودند
۱ ديدگاه مطلب براي " اعزام به بیمارستان های اصفهان ، میمه ، اردستان و … " ارسال شده است.

  1. نام خود را وارد كنيد... می‌گه:

    پرسنل خودشان کشتند ۴۰نفر رابانهمه امکانات وانهمه هزینه وماموریت یک دکتر معمولی یک ساعته ۱۰۰ تا مریض میبینه نسخه میدهد باکمترین هزینه

    (-1)
ارسال نظر


7 − سه =


آخرین خبرها