کد خبر: 82778 | زمان مخابره: ۱۷:۱۴:۳۰ - یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ | ۱ نظر | دفعات مشاهده : 141 views | |

حاجی به وزیر کشور توصیه کرد که با آتش بازی نکند

۱۳۹۸۰۴۰۴۰۰۰۷۹۱_Test_PhotoN

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان حسینعلی حاجی دلیگانی صبح امروز در مجلس شورای اسلامی در اخطار اصل ۴۸ و ۱۳۷ قانون اساسی به دولت اظهار کرد: وزارت کشور تغییر مرز بین دو استان را دنبال می‌کند که موجب اختلاف خواهد شد.

نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: آیا وزیر کشور از مشکل آب شرب ۵ میلیون نفر از مردم اصفهان ندارد که با آتش بازی می‌کند؟ به وزیر کشور اخطار می‌دهم که با مردم استان اصفهان این طور رفتار نکند و بحث که نه تغییر مرز بین دو استان را مطرح نکند.

وی هشدار داد: شما مشکل آب مردم این استان را دیده‌اید اما می‌خواهید مشکل را از این نیز بدتر کنید، آیا مردم اصفهان حق داشتن آب شرب ندارند؟

به گزارش فارس، مطابق اصل ۴۸ قانون اساسی در بهره‌ برداری از منابع طبیعی و استفاده از درآمدهای ملی در سطح استان ها و توزیع فعالیت های اقتصادی میان‌ استان ها و مناطق مختلف کشور، باید تبعیض در کار نباشد. به طوری‌ که هر منطقه فراخور نیازها و استعداد رشد خود، سرمایه و امکانات‌ لازم در دسترس داشته باشد.
۱ ديدگاه مطلب براي " حاجی به وزیر کشور توصیه کرد که با آتش بازی نکند " ارسال شده است.

  1. وزوان می‌گه:

    مدیریت سایت وزوان آنلاین :تقدیرنامه ویژه روز کارمند

    بدینوسیله به رسم یاد بود و به پاس قدر دانی از شما کارمند مسوول و وظیفه شناس که با الهام از تخصص و تعهد و کاربرد مهارت های لازم کاری ، احترام و اکرام به ارباب رجوع ، تقویت حضور و انجام امور محوله به نحو احسن برای پیشرفت شرکت اهتمام ویژه می ورزید ؛ این لوح تقدیر ، پیشکش حضور پر لطفتان می گردد. اطمینان کامل داریم ، تمام تلاش خود را برای انجام وظایف شغلی و مسوولیتهای قانونی ، پیشرفت نظام اداری و اعتلای کشور به کار گرفته و وجدان کاری ،عدالت ، صداقت ، امانت داری ، راز داری و خدمت را سرلوحه ی گفتار و کردار خود قرار داده و ارزشهای دینی ، انسانی ، اجتماعی ، و قوانین ، مقررات و ضوابط را در انجام فعالیت های سازمانی و اداری رعایت نموده و در همه حال به مقررات حاکم و منشور اداری و اخلاقی پایبند بوده و تلاش خود را در جهت جلب رضایت ایزد متعال به کار می بندید و همواره شادابی و نشاط را در محیط کار ترویج می نمایید. با تقدیم بهترین آرزوها مدیریت سایت وزوان آنلاین حسن اسدی

    (0)
ارسال نظر


− 6 = یک


آخرین خبرها