کد خبر: 82540 | زمان مخابره: ۷:۱۴:۲۴ - سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ | ۵ نظر | دفعات مشاهده : 146 views | |

حاجی در اجتماع با شکوه جشنواره ی خربزه ی گرگاب

image_2019_8_13-7_11_13_196_bi6

حسینعلی حاجی در اجتماع باشکوه مردم گرگاب (دومین جشنواره خربزه):
🔴 جناب آقای استاندار! خوشحالی این کشاورزان را ببینید، محصول شیرین و فراوانشان یکی از ثمرات بازگشایی آب زاینده رود است
🔴امسال که بارش ها خوب بود تنها ۱۵ میلیون مترمکعب از ۸۰ میلیون مترمکعب آب خریداری شده آنها را رهاسازی کردید توقع ما دریافت کل حق مان است و من البته از تدبیر و برنامه‌ریزی شما متشکرم
🔴اگر حقابه و سهم خریداری شده آنها از زاینده رود را بدهید مشکل اشتغال و درآمد این مردم حل خواهد شد(تشویق حضار)
🔴تقاضای بنده این است که این “حق” را بدون منت برایشان تثبیت کنید
🔴استادان زبردست کشاورزی این منطقه، سالهاست هزاران نفر را در سراسر کشور آموزش داده اند (تشویق حضار)
🔴دو مشکل اساسی برای این مردم خوب و نجیب، دردسر ساز است یکی آب شرب و دیگری شبکه فاضلاب
🔴بنده بعنوان عیدی دریافت اعتبار لازم برای بهره برداری از شبکه جمع آوری فاضلاب را پیگیری می کنم و از جنابعالی می خواهم اعتبار لازم برای حل مشکل آب شرب را به مردم عیدی بدهید
۵ ديدگاه مطلب براي " حاجی در اجتماع با شکوه جشنواره ی خربزه ی گرگاب " ارسال شده است.

 1. بگم جان السلطنه می‌گه:

  آقای رئیس جمهور ! خربزه اگر بر این کشور حکم می راند بهتر سیاست امور می کرد (تشویق حضار)

  (0)
 2. انتر الملوک می‌گه:

  خبرگزاری‌ها در ایران خبر دادند که میعاد صالحی، مدیرعامل صندوق بازنشستگی ایران، با «حکم» رئیس جمهور تنها پنج ماه پس از انتصاب از این سمت برکنار شده است.

  روز سه‌شنبه، ۲۲ مرداد، با حکم وزیر رفاه و کار اجتماعی، میعاد صالحی برکنار و نعمت‌الله ایزدی، به عنوان سرپرست جدید این صندوق منصوب شد.

  خبرگزاری مهر بر اساس شنیده‌های خود نوشت که برکناری آقای صالحی «با دستور» حسن روحانی، رئیس جمهور ایران، انجام شده است. وی در دهم فروردین ماه ۹۸ در سن ۳۷ سالگی به این سمت منصوب شده بود.

  انتصاب آقای صالحی انتقاد برخی از نمایندگان مجلس را به دنبال داشت و برخی از کاربران شبکه‌های اجتماعی نیز انتقاد می‌گرفتند که او سوابقی مرتبط با سمت خود ندارد.

  آقای صالحی مدرک دکترای مکانیک از دانشگاه شریف دارد و پیش از این مدیر رادیو قرآن بود.

  در همین حال احمد بیگدلی، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، گفته بود که دیوان محاسبات و سازمان بازرسی کل کشور اعلام کرده‌اند انتصاب آقای صالحی به این سمت «غیرقانونی» است.

  صندوق بازنشستگی کشوری موسسه‌ای بیمه‌ای و وابسته به وزارت رفاه و تامین اجتماعی است. این صندوق همچنین فعالیت‌های اقتصادی و پنج شرکت زیرمجموعه دارد و از جمله ثروتمندترین سازمان‌های کشور به شمار می‌رود.

  شرکت سرمایه‌گذاری «آتیه صبا»، فعال در حوزه حمل و نقل، صنعت و معدن، گردشگری، سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری، فعال در حوزه نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاه، فولاد و سایر، سرمایه‌گذاری «صبا جهاد» ،فعال در حوزه صنایع غذایی و کشاورزی، «گروه مدیریت ارزش سرمایه صندوق بازنشستگی کشوری»، فعال در حوزه بیمه، بانک، خدمات مالی و سرمایه‌گذاری و «عمران و ساختمان تراز‌پی‌ریز»، فعال در حوزه عمران و ساختمان، پنج شرکت این صندوق هستند.

  آقای صالحی در دوره مدیریت خود فهرست حقوق و مزایای مدیران صندوق بازنشستگی کشوری را منتشر کرده بود و انتشار این فهرست جنجال‌هایی را به دنبال داشت.

  از جمله بر اساس اسناد منتشر شده، ولی آذروش و علی‌محمد علیخان‌زاده، مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره و رئیس هیئت مدیره شرکت سرمایه‌گذاری آتیه صبا، در سال گذشته ماهانه ۵۴ و ۴۴ میلیون تومان حقوق دریافت کرده‌اند.

  تنها یک روز پیش از انتشار خبر برکناری آقای صالحی، او روز دوشنبه در توئیتر خود نوشته بود: «هرچه امور صندوق بازنشستگی را شفاف‌تر می‌کنیم، فشارها و تخریب‌ها نیز بیشتر می‌شود. گام مهم بعدی، انتشار جزئیات پرونده‌ها و پروژه‌های چندصد و چندهزار میلیارد تومانی است.»

  وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی توضیحی درباره دلایل برکناری آقای صالحی ارائه نکرده است.

  پیش از این گزارش‌های مختلفی درباره بحران مالی در صندوق‌های بازنشستگی و بیمه در ایران منتشر شده است.

  در همین حال علی ربیعی، وزیر سابق رفاه و کار اجتماعی، پیش از این گفته بود که دولت و مجلس برای اصلاحات در صندوق‌های بازنشستگی باید تصمیمات «سخت» بگیرند اما «جامعه آمادگی آن را ندارد».

  اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور ایران، در آبان‌ماه ۹۷ گفته بود که تمام یا بیشتر هزینه‌های صندوق‌های نیروهای مسلح و بازنشستگی را دولت پرداخت می‌کند و موضوع صندوق‌های بازنشستگی در آینده «چالش بزرگی» ایجاد خواهد کرد.

  (0)
 3. عبید زاکانا می‌گه:

  شخصی ادعای خدایی می‌کرد
  او را پیش خلیفه بردند.
  خلیفه او را گفت : پارسال یکی اینجا دعوی پیغمبری می کرد، او را بکشتند
  گفت : نیک کرده‌اند
  که او را من نفرستاده بودم …

  (0)
 4. نام خود را وارد كنيد... می‌گه:

  مواظب باشید زیادروی نکنید هرکی مییخوره خربزه پالرزش باید به ایسته ممکنه قندتان هم بلابره زیادروی خوب نیست

  (0)
 5. نام خود را وارد كنيد... می‌گه:

  بزک نمیر بهار میاد ….

  (0)
ارسال نظر


− دو = 6


آخرین خبرها