کد خبر: 82492 | زمان مخابره: ۱۷:۴۱:۵۷ - پنج شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 88 views | |

میمه و بوئین میاندشت ،خنک ترین نقطه های استان اصفهان

images

رضا کریمیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار کرد: بررسی نقشه‌های هواشناسی بیانگر جوی نسبتاً ناپایدار بر روی استان طی ۳ روز آینده است؛ بر این اساس در اکثر مناطق استان آسمان صاف، گاهی افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید و در نیمه جنوبی باد شدید و احتمال گرد و خاک محلی پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس مسؤول پیش‌بینی هوای اداره کل هواشناسی استان اصفهان با اشاره به اینکه دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده در اکثر مناطق استان تغییر محسوسی نخواهد داشت، افزود: بیشنیه دمای هوای شهر اصفهان امروز به ۴۰ درجه سانتیگراد رسیده و کمینه دما هم فردا صبح به ۲۲ درجه سانتیگراد خواهد رسید.

وی با اشاره به اینکه گرمترین شهر استان چوپانان با ۴۳ درجه سانتیگراد و خنک‌ترین شهر استان، بویین میاندشت و میمه با ۱۶ درجه سانتیگراد هستند، گفت: شهرهای خور و بیابانک، چوپانان، اردستان، کاشان، مورچه‌خورت و نجف‌آباد علاوه بر اصفهان امروز دمای ۴۰ درجه سانتیگراد را تجربه خواهند کرد.

کریمیان در پایان مطرح کرد: برای روز جمعه آسمان اصفهان قسمتی ابری همراه با غبارمحلی و گاهی وزش باد نسبتاً شدید تا شدید و برای روز شنبه آسمان اصفهان قسمتی ابری همراه با غبارصبحگاهی و گاهی وزش باد نسبتاً شدید پیش‌بینی می‌شود.ارسال نظر


1 + = هفت


آخرین خبرها