کد خبر: 82474 | زمان مخابره: ۲۲:۲۶:۵۶ - چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ | ۵ نظر | دفعات مشاهده : 92 views | |

بخشی از پیام فرماندار بمناسبت روز خبرنگار

fgdfged

در بخشی از پیام تاجمیری فرماندار شاهین شهر و میمه خطاب به خبرنگاران شهرستان آمده است؛
عرصه خبر و رسانه امروز از نیازهای اساسی جامعه بشری به شمار می رود و فعالین این عرصه نقش بسزایی در تنویر افکار و اطلاع رسانی عمومی دارند و لذا انجام این مهم با رویکرد اخلاقی، حرفه ای و سازنده توسط متولیان امر شایسته تقدیر و تشکر است. گرامیداشت یاد و خاطره شهید گرانقدر رسانه محمود صارمی و سایر شهدای رسانه را ارج می نهیم و از تلاش ها و مساعی بعمل آمده در زمینه انعکاس اخبار و مشکلات و نیازمندی های شهرستان شاهین شهر و میمه توسط خبرنگاران انقلابی و دلسوز این عرصه تقدیر و تشکر می کنم و برای همه این عزیزان در کنار خانواده محترم از درگاه خداوند متعال آرزوی موفقیت و طول عمر با عزت مسئلت می نمایم.
۵ ديدگاه مطلب براي " بخشی از پیام فرماندار بمناسبت روز خبرنگار " ارسال شده است.

 1. نازی می‌گه:

  چقدر خوشگل حرف میزنه و میزنیم

  (-1)
 2. خیلی خوشگل حرف حرف حرف میزنه می‌گه:

  عرصه خبر و رسانه امروز از نیازهای اساسی جامعه بشری به شمار می رود و فعالین این عرصه نقش بسزایی در تنویر افکار و اطلاع رسانی عمومی دارند و لذا انجام این مهم با رویکرد اخلاقی، حرفه ای و سازنده توسط متولیان امر شایسته تقدیر و تشکر است.

  (0)
 3. سخنگوی وزارت خارجه آمریکا می‌گه:

  خیلی بد است که مردم نمی‌توانند توئیت کنند اما ظریف هنوز در توئیتر فعال است

  (0)
 4. سخنگوی وزارت خارجه آمریکا می‌گه:

  مورگان اورتگاس روز پنجشنبه ۱۷ مرداد در پاسخ به پرسش فرهاد پولادی، خبرنگار بخش فارسی صدای آمریکا، مبنی بر این که آیا تحریم ظریف توسط وزارت خزانه داری شامل خدماتی که در آمریکا ارائه می شود، مانند دسترسی او به توئیتر و اینستاگرام، نیز می‌شود یا نه، گفت: «فکر می‌کنم او [ظریف] هنوز هم توئیت می‌کند. مطمئنم. این خیلی بد است که مردم ایران نمی توانند [توئیت کنند]؛ اما بله، او هنوز توئیت می‌کند.»خانم اورتگاس همچنین درباره پیش شرط‌های مذاکره با رژیم ایران گفت: «من فکر نمی‌کنم گفته باشیم که حتما باید با شخص خاصی در رژیم صحبت کنیم. خواسته ما از آیت الله [خامنه‌ای] و از [حسن] روحانی و کشورشان این است که با دقت زیاد درباره این که چگونه منطقه را به رعب و وحشت می اندازند فکر کنند و توقف این‌گونه اعمال را در نظر بگیرند.»ایالات متحده آمریکا ده مرداد با قراردادن محمدجواد ظریف وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران در فهرست تحریم‌ها تاکید کرد که وی را بخشی از مافیای وابسته به رهبر این رژیم می داند و مقامی صالح برای گفتگو نمی شناسد.

  همان زمان، مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا در واکنش به تحریم ظریف گفت او مانند بقیه اعضای مافیای خامنه‌ای است.

  ۱۲ مرداد نیز، جان بولتون گفت: تحریم ظریف در راستای کمپین فشارحداکثری پرزیدنت ترامپ است.

  جان بولتون پس از تحریم محمد جواد ظریف همچنین گفت: «ایالات متحده مقامات فاسد و نابکار رژیم ایران را که دروغ‌پراکنی می‌کنند، حامی تروریسم هستند و ایرانیان بی‌گناه را آزار می‌دهند، تحمل نخواهد کرد… من فکر می‌کنم این ایده که او یک طرف صحبت جدی با ایالات متحده است، نادرست است. تصمیم‌گیرنده واقعی در ایران آیت‌الله خامنه‌ای است که باید یادمان باشد لقب او در ایران، رهبر معظم است. ظریف فقط یک بلندگو است.»

  تنش میان ایران و آمریکا در پی تهدیدات ایران علیه نفتکش های خارجی در خلیج فارس، سرنگون کردن پهپاد آمریکایی توسط ایران و سرنگون شدن پهپاد ایران توسط آمریکا بالا گرفته است.

  پرزیدنت ترامپ پیشتر اعلام کرد که آماده مذاکره بدون پیش شرط با ایران است، اما رهبر جمهوری اسلامی مذاکره با آمریکا را رد کرده است.

  یک مقام آمریکایی گفت که واشنگتن با تحریم ظریف درهای مذاکره احتمالی با تهران را نمی‌بندد.

  (0)
ارسال نظر


+ 4 = سیزده


آخرین خبرها