کد خبر: 82462 | زمان مخابره: ۱۲:۴۹:۱۸ - چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ | ۴ نظر | دفعات مشاهده : 137 views | |

نخستین بخشدار زن استان اصفهان در مورد رسانه ها گفت :

download

رسانه‌ها، چشم و گوش مردم هستند

 

بخشدار مرکزی شهرستان میمه و شاهین‌شهر گفت: انتظار داریم رسانه‌ها که به‌عنوان چشم و گوش مردم هستند، مشکلات، معضلات و دغدغه‌های هر سازمان و اداره را به نحو صحیح و در صورت نیاز با انتقادی سازنده و راهگشا منعکس کنند

به گزارش خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان در شاهین‌شهر، شهناز باقریان عصر روز گذشته (سه‌شنبه) در مراسم تجلیل از خبرنگاران این شهرستان که به مناسبت روز خبرنگار برگزار شد، اظهار کرد: وظیفه اصلی خبرنگاران و اصحاب رسانه انعکاس خبر و رویدادها به‌ دور از تخریب، پیش‌داوری و اعمال سلیقه شخصی است.

شهناز باقریان تصریح کرد: خبرنگار موفق در تهیه و انتشار خبر به سه اصل مهم ِ صحت، دقت و سرعت توجه ویژه دارد.

نخستین بخشدار زن استان اصفهان، خبرنگاران را پل ارتباطی مردم و مسئولان دانست و اظهار کرد: انتظار داریم رسانه‌ها که به‌عنوان چشم و گوش مردم هستند، مشکلات، معضلات و دغدغه‌های هر سازمان و اداره را به نحو صحیح و در صورت نیاز با انتقادی سازنده و راهگشا منعکس کنند.

همچنین رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین‌شهر و میمه با اشاره به مشکلات اقتصادی که رسانه‌ها را احاطه کرده، گفت: در جامعه کنونی نهادینه کردن تفکرات سالم در تهیه خبر و انتشار آن از حل مسائل و مشکلات مالی بسیار مهم‌تر است‌.

فرامرز رادمنش تصریح کرد: خبرنگاران و اصحاب رسانه با افزایش کمیت و کیفیت خبرها، می‌توانند توجه مسئولان را به حوزه خود جلب کرده و در راستای ارتقای ارائه خدماتِ سازمان‌ها و ادارات به عموم مردم مؤثر باشند.

در حاشیه این آئین خبرنگاران به دعوت بخشدار مرکزی شهرستان به منظور بررسی مشکلات، پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های گردشگری از روستاهای جهادآباد، مورچه‌خورت، سُه، باغ‌میران و کلهرود بازدید کردند.
۴ ديدگاه مطلب براي " نخستین بخشدار زن استان اصفهان در مورد رسانه ها گفت : " ارسال شده است.

 1. جاروبرقی می‌گه:

  خوش به حالش نباید کار خونه انجام بده. دوقورت و نیمشم از شوهرش باقی کاره

  (0)
 2. صغری آب زیر کا می‌گه:

  مردم اگر چشم و گوششان باز شود کار دست خودشان و بقیه می دهند

  (0)
 3. واشنگتن اروينگ می‌گه:

  افراد کوچک و محدود برای ناکامی خود مرثیه می خوانند ولی افراد بزرگ از شکست و ناکامی موفقیت و کامیابی می آفرینند.

  (0)
 4. ناپلئون بناپارت می‌گه:

  اگر می خواهید اندازه تمدن و پیشرفت ملتی را بدانید به زنان آن ملت بنگرید.

  (0)
ارسال نظر


7 + دو =


آخرین خبرها