کد خبر: 82446 | زمان مخابره: ۱۸:۲۳:۳۵ - دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ | ۱ نظر | دفعات مشاهده : 144 views | |

برای تکمیل پروژه قطار سریع‌السیر اصفهان- تهران اراده‌ای وجود ندارد

download

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان درباره تعلل وزارت راه و شهرسازی در اجرا و تکمیل پروژه قطار سریع‌السیر اصفهان تهران اظهار داشت: این پروژه به عنوان یک پروژه بسیار خوب برای تردد در مسیر اصفهان و تهران لازم است و تا به امروز چندین بار کلنگ آن به زمین خورده است و در رفع موانع آن اراده‌ای وجود ندارد.

وی درباره مشکلات این طرح در اصفهان تصریح کرد: متأسفانه کار جدی و اقدامات لازم برای برطرف کردن مشکلات و موانع این پروژه صورت نگرفته است.

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی در ادامه بیان کرد: همت و پیگیری لازم در راستای تکمیل این طرح وجود ندارد و اختصاص وام به این پروژه نیز از الزامات دیگری است که باید به آن اختصاص پیدا کند.

وی ادامه داد: تصمیم جدی در مدیریت این پروژه نیز باید اتخاذ شود. تا به امروز چندین بار مدیریت پروژه قطار سریع‌السیر اصفهان و تهران عوض شده است، در مقاطعی مدیریت اجرایی این پروژه به راه‌آهن و پس از آن به شرکت ساخت واگذار شد.

حاجی دلیگانی ادامه داد: تصمیم قطعی در ساخت و تکمیل این پروژه گرفته نمی‌شود و در مقاطعی مجموعه خاصی مدیریت اجرایی آن را به عهده می‌گیرد و پس از متأسفانه روند تکمیل آن فراموش می‌شود.
۱ ديدگاه مطلب براي " برای تکمیل پروژه قطار سریع‌السیر اصفهان- تهران اراده‌ای وجود ندارد " ارسال شده است.

  1. اسدل میرزا بگم زاده می‌گه:

    واقعا که آفرین با این مملکت نگه داشتنتان. ترامپ دیگر انقدر خر است که می خواهد به ایران حمله کند
    هنوز نمی داند در ایران چنان مدیریت مقتدری بر اوضاع حاکم است که هفت پشتمان بی نیاز از حمله امریکا و ائتلاف دزدان دریایی است

    (3)
ارسال نظر


6 − = چهار


آخرین خبرها