کد خبر: 82410 | زمان مخابره: ۸:۴۵:۲۶ - یکشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ | ۵ نظر | دفعات مشاهده : 97 views | |

حاجی در گفتگو با آنا : دولت وظیفه ی خود را انجام نداده است

۱۳۹۵۰۲۰۷۱۶۵۲۱۱۳۰۸۷۵۸۵۶۳۴

حسینعلی حاجی‌دلیگانی در گفتگو با خبرنگار حوزه مجلس گروه سیاسی خبرگزاری آنا، با اشاره به صحبت‌های رئیس‌جمهور در تبریز مبنی براینکه برایمان روشن است مردم در یک سال اخیر برای زندگی عادی با سختی و فشار مواجه بودند، اظهار کرد: واقعیت امر آن است که مدیریت نکردن دولت بر امور کشور باعث شده مردم در معیشت خود با سختی مواجه شوند.

وی افزود: وقتی به‌عنوان نماینده مجلس میان مردم می‌رویم بیشتر متوجه این مشکل اساسی که دولت وظیفه خود را در هیچ بعدی نسبت به مردم انجام نداده است.

نماینده مردم میمه و شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی با تأکید براینکه سوءمدیریت‌ها در بعد مسکن، اشتغال و درآمدزایی مردم را با مشکل مواجه کرده است، گفت: نباید نارضایتی‌های مردم را نادیده گرفت و دولت باید در این زمینه پاسخگو باشد.
۵ ديدگاه مطلب براي " حاجی در گفتگو با آنا : دولت وظیفه ی خود را انجام نداده است " ارسال شده است.

 1. کامیون می‌گه:

  به پدر کامیون سازی ایران معروف بود. در سن ۱۶ سالگی کارگاه خودش را راه می‌اندازد و پس از چند سال از باقی مانده‌های قطعات جنگ جهانی دوم استفاده می‌کند تا کامیون‌های ماک را که خراب شده بودند، کامل کند.
  اصغر قندچی از بزرگان صنعتی ایران و موسس شرکت ایران کاوه است. او از اسفند ۱۳۹۷ به دلیل سرماخوردگی و عفونت در بیمارستان بستری بود که به علت عفونت کلیه در هفت مرداد ۱۳۹۸ چشم از جهان فروبست.

  (0)
 2. جهان چهارم می‌گه:

  لطفا یک نفر را نشان دهید که وظیفه اش را انجام داده

  (0)
 3. محمد آقا می‌گه:

  محمد خاتمی در انتقاد از دولت روحانی گفت، در شگفت است “دولتی که برای استیفای حقوق ملت روی کار آمده” در برابر نقض حقوق مردم واکنشی نشان نمی‌دهد. او گفت دولت و مجلس باید درباره “خلف وعده‌ها و کاستی‌ها به مردم گزارش دهند”.

  (0)
 4. نازی می‌گه:

  آقای شیبانی خسته شدم از بس کامنت گذاشتم. فعلا میرم ناهار . ناهار که چه عرض کنم عصرانه
  ساعت پنجه

  (8)
 5. عطاالله مهاجرانی می‌گه:

  امیر اسدالله علم در تعریف و پابوسى و چکمه لیسى شاه چیزى کم نداشت و نگذاشت. خود را چاکر و غلام خانه زاد مى دانست. اما در خاطرات ٢۶ بهمن ١٣۴٧ نوشت:
  “واى که طبقه حاکمه چقدر فاسد و پلید ست و چگونه انسان را تحمیق مى کند و وقت انسان به این شیطنت ها و پدرسوختگى ها صرف مى شود.”

  (0)
ارسال نظر


8 − سه =


آخرین خبرها