کد خبر: 82342 | زمان مخابره: ۱۳:۵۲:۵۰ - چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۸ | ۲ نظر | دفعات مشاهده : 150 views | |

جشنواره قنات و قالی میمه ۳۱ مرداد برگزار می شود

قنات

جشنواره قنات و قالی میمه ۳۱ مرداد برگزار می شود

🔸جلسه هماهنگی جشنواره انگور حسن رباط و جشنواره قنات و قالی میمه ساعت نه صبح در محل سالن اجتماعات بخشداری میمه با حضور امیری بخشدار ، کرمی شهردار ، چهراضی رئیس میراث شهرستان ، اعضای شورای اسلامی میمه ،دهیاران و روسای ادارات بخش میمه برگزار گردید

قنات ۱

🔸در این جلسه چهراضی به ظرفیت بسیار بالای گردشگری و بوم گردی بخش اشاره کرد وبه بازدید سنگ نگاره ها در حسن رباط که به ثبت ملی رسیده و به زمان ساسانیان بر می گردد اشاره کرد .

🔸جشنواره قنات و قالی میمه ۳۱ مرداد برگزار می شود.
۲ ديدگاه مطلب براي " جشنواره قنات و قالی میمه ۳۱ مرداد برگزار می شود " ارسال شده است.

 1. روستازاده می‌گه:

  ضرب المثل معروفی است که” فکر نان کن که خربزه آب است” ما همیشه دنبال خربزه بوده ایم و نان را فراموش کردیم. این جشنواره ها برای عوض کردن حال و هوای شهروندان خوب و مفید است اما جاذب گردشگر و سرمایه نیست. چندین سال است در حسن رباط وقت خوبی برای جشنواره گذاشته می شود اما چند گردشگر به آنجا رفت و آمد دارند و چند سرمایه گذار بیرونی جذب شده است؟ مردم حسن رباط هم به شاهین شهر نقل مکان کرده اند و روز بروز از تعداد ساکنین روستا کم شده تا حدی که آموزش و پرورش نمی تواند معلم کامل به روستا بدهد و بعضا کلاسهای درس با هزبنه شورا و مردم به صورت غیر مرسوم اداره می شود.
  باید طوری این برنامه ها مدیریت شود که انتظار بیجا در ساکنین محلی ایجاد نکند و فقط به عنوان اجرای یک جنگ شادی باشد نه با عنوان ایجاد جذب گردشگر. بله مدیریت گردشگری شهرستان و استان و فرمانداری و بخشداری و استانداری دنبال آمار و ارقام ایجاد زمینه جذب گردشگری هستند ولی کسی از آنها سوال نمی کند که بعد چند سال ، منطقه توان جذب چند گردشگر را داشته و چه درآمدی حاصل شده است؟ ایجاد شادی و خوشحالی خوب است اما نتیجه اش که جذب گردشگر است چه؟

  (1)
  • روستا زاده ی اصل تهرانی می‌گه:

   روستا زاده جان حرفهای شما به درد مملکتی میخورد که در و پیکر داشته باشد و برای آینده اش برنامه ریزی داشته باشد و نه برای ایران که ملوک الطوایفی اداره میشود . مخصوصا حالا با این وضعیت فروش نفت ، قانون بودجه ۹۷ کلا روی هواست و مملکت به صورت روزانه اداره میشود.
   دل خوشی داری روستا زاده !

   (0)
ارسال نظر


5 − = سه


آخرین خبرها