کد خبر: 82222 | زمان مخابره: ۶:۵۶:۳۳ - چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸ | ۲ نظر | دفعات مشاهده : 114 views | |

در شورای اسلامی شهر شاهین‌شهر هیچ‌چیز سر جایش نیست

۱۰۵۸۸۵_gz_aks1

قسمتی از یادداشت نورالله جویا ، خبرنگار و فعال اجتماعی

… یادآور می‌شود؛ شورای شهر شاهین‌شهر در دو طیف ۳ و ۴ نفره معنی پیدا نمی‌کنند چراکه شورا یک کار گروهی است و معنیت آن در با هم بودن است و در این کار گروهی بازی‌های سیاسی جایی ندارد.

این نقد دلسوزانه بنده خبرنگار؛ خطاب به همه اعضای شورای شهر شاهین‌شهر است که شورا یک کارگروهی و تیمی است، نه اینکه مانند برجام ۴+۳ باشد. و اعضای شورای شهر به‌خوبی بدانند معمار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی خاستگاه اولیه قدرت‌طلبی‌ها و ریاست گرایی ها را تمایلات نفسانی دانسته و آفات و آسیب‌های آن را تهدیدکننده «مجموعه صاحبان حکومت در همه‌جا و در میان همه‌کس» معرفی می‌کرد.

با این تفاسیر چه فرقی می‌کند کدام‌یک از شما رئیس شورای شهر شاهین‌شهر باشید. آیا بهتر نیست به‌جای حب ریاست و شهرت‌طلبی که خطرات دنیوی و اخروی بسیار زیادی دارد برای خدمت صادقانه به مردم مسابقه بدهید.

شهروندان شاهین‌شهر زمانی می‌توانند از ثمرات فعالیت‌های شما میوه‌ای بچینند و طعام کنند که همه شما با وجود اختلاف‌سلیقه، یکدل و یک‌صدا برای منافع مردم این شهر بجنگید. تأکید می‌کنم اگر از تیم ۷ نفره شورای شهر شاهین‌شهر هر کدام ساز خود را بزند. و یا اگر برای اجرای یک پروژه فرهنگی و عمرانی حتی یک نفر از شما اعضا مخالف باشد باز نمی‌توان چندان روی آن پروژه مانور داد یا حساب باز کرد و بعد شعار بدهید ما برای مردم قدمی برداشته‌ایم.

پیشنهاد بنده به همه شما اعضای هفت نفره به‌عنوان نمایندگان مردم در شورای شهر این است که به خاطر اول خداوند متعال و دوم این مردم همیشه در صحنه و فهیم شاهین‌شهر دست از کینه و کدورت‌ها با هم دیگر بردارید و یک‌بار برای مردم قدمی بگذارید، چراکه فرصت خدمت گذاری به این مردم با این ویژگی‌ها خوب بسیار اندک است.

آقایان و خانم‌های شورای شهر شاهین‌شهر گره انداختن، شکایت، توهین کردن، آدم جمع‌کردن و زیرآب زدن همدیگر چه در فضای مجازی و چه در فضای حقیقی کیلومترها با اخلاق و آداب حسنه اسلامی که شعار آن را همیشه سر می‌دهید فاصله دارد. پس به خاطر مردم و پیشرفت و آبادانی شاهین‌شهر و جبران عقب‌افتادگی‌ها از این لحظه به بعد دست از این کارهای غیراخلاقی بردارید…..

 
۲ ديدگاه مطلب براي " در شورای اسلامی شهر شاهین‌شهر هیچ‌چیز سر جایش نیست " ارسال شده است.

 1. نام خود را وارد كنيد... می‌گه:

  وزوان جز شاهین شهر باقی خواهد ماند اگر میمه بخواهد جز استان شمالی شود مشکلی نیست وزوان جز شاهین میماند اگرچه ونداده هم بخواهندجز میمه باشد

  (0)
  • ۱۲ می‌گه:

   باشه وزوان جزو شاهین شهر بماند و بخش میمه به همراه شهرهای جوشقان و کامو و چوگان تحت عنوان شهرستان میمه و بخش جوشقان و کامو در شهرستان میمه و استان جدید گلساران یا اصفهان شمالی تحول و پیشرفتهای جدیدی را بدور از منازعات و اشوب و بلواهای سالهای گذشته تجربه خواهند نمود

   (0)
ارسال نظر


هفت − 7 =


آخرین خبرها