کد خبر: 82216 | زمان مخابره: ۱۴:۲۲:۰۳ - دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ | ۲ نظر | دفعات مشاهده : 110 views | |

حاجی : پرداخت حقوق بالای ۱۲ میلیون تومان تخلف است

usRVdUXu7vBv

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش خبرنگار ایلنا، ماههاست که فراز و نشیب‌ها در تعیینِ میزان افزایش حقوقکارمندان دولت ادامه دارد؛ دو مساله همواره مورد اختلاف نظر بوده؛ درصد افزایش و سقف حقوق‌ها.

در ماه‌های گذشته، بر سر درصد افزایش حقوق توافق حاصل شد و مقرر شد همان ۴۰۰ هزار تومان به اضافه ۱۰ درصد اختیاری که نمایندگان در لایحه بودجه ۹۸ پیش‌بینی کرده‌اند، رعایت شود و حالا نیز، سقف مجاز پرداخت‌ها مشخص شده است .

نماینده میمه و  شاهین شهر در مجلس گفته است: پرداخت بالای ۱۲ میلیون تخلف است و کارکنان دولت اگر ۱۲ میلیون حقوق می‌گیرند، هیچ افزایشی برایشان منظور نخواهد شد.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی اعلام کرده است: اگر دولت قانونمصوب مجلس را اجرا کند افرادی که بالای ۱۲ میلیون حقوق دریافت می‌کنند افزایش حقوق نخواهند داشت و جلوی برخی از بی‌قانونی‌ها و پرداخت‌های نامتعارف گرفته خواهد شد.
۲ ديدگاه مطلب براي " حاجی : پرداخت حقوق بالای ۱۲ میلیون تومان تخلف است " ارسال شده است.

 1. 04 می‌گه:

  واسه کی؟ برای مردم یا برای مسئولین؟

  (0)
 2. بی بی جان می‌گه:

  نخست‌وزیر جدید بریتانیا روز پنجشنبه سوم مرداد رهبر حزب کارگر را متهم کرد که از شبکه «پرس‌تی‌وی» وابسته به جمهوری اسلامی ایران پول گرفته و «مرتبا جانب ملاهای تهران» را می‌گیرد.

  بوریس جانسون در نخستین حضور خود در پارلمان بریتانیا با پرسش‌های جرمی کوربین، رهبر حزب کارگر، درباره موضوعات مختلف از جمله ایران روبرو شد که حمله شدید لفظی نخست‌وزیر بریتانیا به او را بدنبال داشت.

  آقای جانسون که روبروی رهبر حزب کارگر ایستاده بود، خطاب به وی گفت: «چطور او می‌تواند درباره ایران بپرسد؟ این آقای محترم که اینجاست، کسی است که از پرس‌تی‌وی ایران پول گرفته است. چطور می‌توانیم به او اعتماد کنیم؟»

  (0)
ارسال نظر


یک + 5 =


آخرین خبرها