کد خبر: 82179 | زمان مخابره: ۲۳:۳۴:۰۱ - پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ | ۱ نظر | دفعات مشاهده : 190 views | |

جلسه ی مهم فرماندار ، بخشداران و شهرداران شهرستان با معاون عمرانی استاندار

۹۸۴۲۶۰۹۹

 جلسه بررسی مسائل و نیازهای مهم زیر بنایی شهرستان با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان و مدیران کل دفاتر فنی  و روستایی استانداری ، بخشداران و شهرداران شهرستان در دفتر فرماندار تشکیل شد.

اسفندیار تاجمیری فرماندار شهرستان با معرفی ظرفیت ها و شاخص های موجود و جایگاه شهرستان در حوزه عمومی و زیربنایی استان و طرح های سرمایه گذاری از عدم وجود توجه و تناسب لازم در نظام تصمیم سازی و تصمیم گیری استان درگذشته با واقعیت ها و شرایط شهرستان انتقاد و خواستار رسیدگی لازم در این زمینه شد.

مقام فرماندار با ارائه نیازها و مطالبات مردم در بخش های عمرانی و زیربنایی شهرستان از بخشداران و شهرداران خواست رئوس نیازها و مطالبات خود را متناسب با دستور کار جلسه مطرح نمایند سپس بخشداران و شهرداران شهرستان ضمن معرفی حوزه کاری خود مسایل و اولویت های مورد نظر را مطرح نمودند.

در ادامه معاون هماهنگی عمرانی استانداری ضمن تبریک مسئولیت فرماندار و اشاره به جایگاه و اثرگذاری شهرستان شاهین شهر ومیمه در سطح استان و کشور به بررسی نیازها و مسایل مطرح شده پرداخت و تصمیمات لازم در خصوص نحوه پیگیری موارد اتخاذ شد.

در این جلسه مسایل مهمی همچون راههای ارتباطی ، آب شرب شهری وروستایی، طرح های تفضیلی شهرداری ها، طرح های سرمایه گذاری در شهرها و روستاها، ساماندهی مسیل ها، نیازهای آتش نشانی شهرداری ها، فاضلاب شهری، تخلفات ماده ۹۹، عوارض آلایندگی و نحوه پیگیری طرح های مهم شهرستان از جمله مترو اصفهان –شاهین شهر مطرح و تصمیم سازی گردید.
۱ ديدگاه مطلب براي " جلسه ی مهم فرماندار ، بخشداران و شهرداران شهرستان با معاون عمرانی استاندار " ارسال شده است.

  1. نام خود را وارد كنيد... می‌گه:

    منطقه ویژه اقتصادی میمه که سال گذشته جناب اقای حاجی نماینده محترم مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی مصوبه ان از دولت اخذ شد به کجا رسید؟ایا به سرنوشت پتروپالایشگاه شمال دچار شد؟

    (16)
ارسال نظر


3 − دو =


آخرین خبرها