کد خبر: 81846 | زمان مخابره: ۷:۲۷:۴۴ - چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 110 views | |

طرح اصلاح طلبان برای “رد اعاده ی اموال نامشروع مسئولان ” زمین خورد

۱۳۹۴۰۷۱۹۱۴۴۷۵۴۳۷۶_PhotoL

تصویر آرشیوی است

در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان برای دقایقی فضای مجلس متشنج شد و رئیس مجلس شورای اسلامی و یکی از نمایندگان با یکدیگر درگیری لفظی داشتند.
ماجرا از این قرار بود که غلامرضا کاتب نماینده مردم گرمسار پیشنهادی برای فقرزدایی مطرح کرد که پس از ارائه این پیشنهاد حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم میمه و  شاهین‌شهر خواستار ارائه تذکری شد که پس از آنکه میکروفن این نماینده روشن شد خطاب به رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: پیشنهاد کاتب به‌صورت مکتوب به نمایندگان ارائه نشده و نمایندگان متوجه نشدند این پیشنهاد چیست و این رفتار خلاف قانون است.
وی ادامه داد: اگر از تمام مجلس بپرسید قرار است اموال نامشروع مسئولان صرف فقرزدایی شود، می‌دانستند موضوع چیست و هرگز با این پیشنهاد مخالفت نمی‌کردند اما این پیشنهاد به آنان به درستی ارائه نشد و به همین دلیل با آن مخالفت کردند.
در ادامه جلسه علی لاریجانی در پاسخ به این نماینده گفت: ما‌اشتباه نکردیم و بهتر است شما قضاوت نکنید. کاتب هم یک نماینده مجلس است و اجازه طرح پیشنهاد دارد و شما از کجا می‌دانید که نمایندگان متوجه پیشنهاد کاتب نشدند!؟ این موضوع را از کجا آوردید؟
لاریجانی گفت: اینکه شما می‌گوئید رفتار ما درست نیست و‌اشتباه است، مگر ما چه رفتاری داشته‌ایم؟ کاتب صرفاً پیشنهاد رفع ابهام داد و بنده آن را خواندم و موضوع این قانون در قالب بودجه سنواتی آمده و مصرف می‌شود و بنده مدافع اموال مطروح نیستم.ارسال نظر


− 3 = شش


آخرین خبرها