کد خبر: 81793 | زمان مخابره: ۶:۵۷:۰۳ - پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 121 views | |

حاجی : حمله به نفتکش ها توسط اذناب امریکا صورت می گیرد

۵c03c64121d07

حسینعلی حاجی‌‌دلیگانی در گفتگو با خبرنگار حوزه مجلس گروه سیاسی خبرگزاری آنا، با اشاره به اتهام‌زنی‌ها به جمهوری اسلامی ایران پیرامون حمله به نفت‌کش‌ها در دریای عمان، اظهار کرد: چنین رفتارهایی مکمل تحریم‌های ظالمانه آمریکاست، آنان از یک طرف با تحریم‌ها بنا دارند مردم ایران را در تنگنا قرار دهند و از سوی دیگر با حاشیه‌سازی‌های اینچنینی در خلیج فارس و دریای عمان می‌خواهند اجماع جهانی را علیه ایران تشکیل دهند.

وی افزود: این کارها توسط اذناب منطقه‌ای آمریکا صورت می‌گیرد تا از طریق تحریک شورای امنیت سازمان ملل، نیروهای فرامنطقه‌ای و بین‌المللی را به منطقه حساس خلیج فارس و دریای عمان دخالت دهند.

نماینده مردم میمه و  شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی با تأکید براینکه خدا را شکر می‌کنیم که دشمنان ما را از احمق‌ها قرار داده، خاطرنشان کرد: منافع ایران هیچگاه اقتضا نمی‌کند وقتی نخست وزیر سومین قدرت اقتصادی دنیا در کشورمان مهمان و در حال مذاکره است، چنین اتفاقی بیفتد.

حاجی‌دلیگانی گفت: از شورای امنیت ملی و وزارت امور خارجه انتظار داریم موضوع را با جدیت زیاد بررسی کنند و گروه‌های تروریستی که عامل چنین رفتارهایی هستند را به افکار عمومی معرفی کنند.ارسال نظر


نُه − 7 =


آخرین خبرها