کد خبر: 81789 | زمان مخابره: ۶:۲۱:۳۵ - پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ | ۵ نظر | دفعات مشاهده : 179 views | |

نماز جمعه در تکیه ی حضرت ابوالفضل ع میمه برگزار می شود

DSC07090

نماز جمعه در تکیه ی حضرت ابوالفضل ع میمه برگزار می شود

نماز جمعه ی میمه فردا (۹۸/۳/۳۱ ) با حضور نمازگزاران شهرها و روستاهای بخش میمه در تکیه ی حضرت ابوالفضل ع

به امامت حجت اسلام والمسلمین دکتر محمدحسین ایراندوست 

برگزار می گردد 

اهمیت و جایگاه نماز جمعه از نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی
🔸نماز جمعه ترکیبی از بیان حقایق معنوی و اسلامی، حضور غیر دستوری مردم در این صحنه و مرتبط با حکومت اسلامی است.
🔸برخلاف تصور برخی افراد، حکومت فقط وظیفه تأمین رفاه و آزادی و استقلال سیاسی مردم را ندارد بلکه حکومت در قبال دین و اعتقادات مردم نیز وظیفه دارد.
🔸این شبکه ی مهم، در عین حالی که مردمی، اسلامی، حکومتی و سیاسی است اما داخل در جناح بندیهای گوناگون مردم و جناح های سیاسی نیست.
🔸نماز جمعه نسبت به اصول و ارزشهای انقلاب اسلامی نیز وظیفه دارد و نماز جمعه باید به ارزشهای اسلامی پایبندیِ مبتنی بر مبانی فکری و عقلی داشته باشد.
🔸سعی شود خطبه های نماز جمعه، دربر دارنده نیازها و پاسخ دهنده سؤالات و گره های ذهنی مخاطبان بویژه نسل جوان در زمینه های اعتقادی، عملی و سیاسی باشد.
🔸یکی از مسائلی که باید در خطبه های نماز جمعه مورد توجه جدی قرار گیرد، موضوع سبک زندگی و بحث های کاملاً مستند و زنده در این خصوص است
۵ ديدگاه مطلب براي " نماز جمعه در تکیه ی حضرت ابوالفضل ع میمه برگزار می شود " ارسال شده است.

 1. کاربر می‌گه:

  چقدر عالی بعد از ماهها از حاج آقا ایراندوست فیض خواهیم برد کاش ایشان امام جمعه میمه می شدند و یا حداقل ماهی یکبار را نماز جمعه می خواندند

  (88)
 2. میمه ای می‌گه:

  انقدر هم تعریف ندارد چون ساکن و اهل قم شدن بهترین دلیل میباشد- حاج اقا طباطبایی هم خیلی مهم و زحمت کش جامعه ما هستند. مدارک عالیه نامبرده جوانی و نشاط و پشتکار نامبرده را ببین و حضورا با نامبرده نشست و برخواست کن ببین خیلی عالی تره- همیسه حق بگویید ای اهل حق طلب.

  (0)
  • کاربر می‌گه:

   سلام بر میمه ای عزیزم . شما که داعیه حق طلبی دارید بفرمائید حاج آقای طباطبائی برای بخش میمه چه برنامه هایی ریختند؟؟؟؟؟؟؟ چند نوبیت دیدار با جوانان داشته و پی گیر مشگلات آنان شدند؟؟؟؟؟؟ برنامه های فرهنگی و مذهبی میمه و توابع و مساجد در چه سطحی است؟؟؟؟؟مساجدبخش را سری بزنید شده اند خانه سالمندان مگرآقای طباطبائی رئیس مساجد بخش میمه نیستند؟پس کو رسیدگی؟؟؟؟؟

   (0)
ارسال نظر


2 + هشت =


آخرین خبرها