کد خبر: 81755 | زمان مخابره: ۲۱:۲۳:۳۸ - یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 108 views | |

دیدار حاجی با مدیر کل تامین اجتماعی استان

۲۳۷۴۱۳

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، محمد گورابی مدیر کل تامین اجتماعی اصفهان در این دیدار با ارائه آمار و عملکرد استان در حوزه های مختلف و اقدامات اساسی و زیربنایی پیش روی سازمان تأمین اجتماعی در سال ۹۸ در راستای خدمات بهینه و با بالاترین کیفیت و استفاده از اینترنت به منظور دسترسی آسان و سریع به خدمات و همچنین گسترش میز خدمت ، به خدمات الکترونیکی و طرح های مهم اجرا شده از جمله طرح یار مهربانی و تلاش از جنس خدمت اشاره کرد.

وی جمعیت تحت پوشش تامین اجتماعی درشهرستان شاهین شهر را ۱۵۶ هزار نفر، شهرستان گز و برخوار را ۴۴ هزارنفر و شهرستان میمه را ۲۵ هزارنفر اعلام و شاخص فراگیری جمعیت تامین اجتماعی در استان را ۶۴ درصد عنوان کرد .

مدیرکل تامین اجتماعی استان اصفهان اشاره کرد: هرگونه هزینه و تحمل بارمالی به سازمان تامین اجتماعی منجر به کاهش وصولی سازمان و در نتیجه تاخیر در خدمات خواهد شد.

گورابی به طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان اشاره کرد وافزود : در صورتیکه دولت اعتبار این طرح را پایدار نمایداین طرح که خواسته به حق بازنشستگان است عملیاتی خواهد شد .

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی نیز ضمن اعلام رضایت از مجموعه همکاران تامین اجتماعی این استان درخصوص پاسخگویی به مراجعین، مسئولین و اقشار مختلف جامعه گفت: نمایندگان مردم در تلاشند تا بدهی دولت به سازمان تأمین اجتماعی به مرور زمان تسویه گردد واین سازمان و صندوق بین النسلی بزرگ که به قشر ضعیف جامعه خدمت ارائه می کند بتواند نسبت به استمرار خدمات موفق باشدارسال نظر


هشت + = 13


آخرین خبرها