کد خبر: 81716 | زمان مخابره: ۲۳:۳۲:۱۵ - چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ | ۳ نظر | دفعات مشاهده : 183 views | |

ارتقاء درجه ی شهرداری میمه و چند شهر دیگر

۱۳۹۸۰۳۲۰۰۰۰۹۵۸_Test_PhotoN

حسینعلی حاجی‌دلیگانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شاهین‌شهر اظهار کرد: با موافقت معاون عمرانی وزیر کشور، ۵ شهرداری در شهرستان‌های شاهین‌شهر و میمه و برخوار ارتقای درجه گرفتند.

وی افزود: معاون عمرانی وزیر کشور در جلسه‌ای که به‌ تازگی با او داشتم، با ارتقای درجه شهرداری‌های دولت‌آباد، خورزوق و دستگرد در شهرستان برخوار و شهرداری‌های میمه و گز در حوزه شهرستان شاهین‌شهر و میمه موافقت کرد.

نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: معاون عمرانی وزیر کشور هم‌چنین موافقت کرد که دهیاری علی‌آباد ملاعلی در حوزه شهرستان برخوار نیز ارتقای درجه یابد.

حاجی‌دلیگانی اظهار داشت: ارتقای درجه شهرداری‌های ذکر شده به استناد تبصره (۳) ماده یک آئین‌نامه حقوق و مزایای شهرداران مصوب سال ۱۳۷۰ هیأت‌وزیران و اصلاحیه‌های بعدی آن و بر اساس شیوه‌نامه و عوامل ناظر بر درجه‌بندی شهرداری‌ها که فروردین ۹۴ به تائید سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی وقت کشور رسیده، صورت گرفته است.

وی ادامه داد: به‌ موجب دستورالعمل ابلاغی وزارت کشور، شهرداری‌هایی که چهار سال از زمان ابلاغ آخرین درجه آن‌ها گذشته، می‌توانند پیشنهاد ارتقای درجه خود را پس از تائید استانداری به سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور ارسال کنند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی به طرح درخواست دریافت قیر رایگان برخی از شهرداری به معاون عمرانی وزیر کشور و موافقت جمالی‌نژاد با این درخواست‌ها اشاره کرد که شهرداری‌های دولت‌آباد، گرگاب، میمه و لایبید در مجموع محموله قیر رایگان به ارزش ۲۹۰ میلیون تومان دریافت می‌کنند.
۳ ديدگاه مطلب براي " ارتقاء درجه ی شهرداری میمه و چند شهر دیگر " ارسال شده است.

 1. یک دوست می‌گه:

  سلام.
  چند سوال.
  ۱- این ارتقا بر اساس کدام خدمات شایسته صورت گرفته؟
  ۲- این ارتقا به نفع شهر تمام میشود یا شهردار؟
  ۳- آیا این ارتقای اسم به ارتقای کیفیت خدمات می انجامد؟

  (0)
 2. 04 می‌گه:

  خب حالا این ارتقا خوبه یا بده؟به نفع مردمه یا مسئولین؟ یا هر دو ؟یا هیچ کدوم؟

  (0)
 3. همشهری می‌گه:

  ترابه خدا دست از عناوین و عبارات اداری و بخشنامه ای بردارید – حالا یک روکش اسفالت ای به خیابان شریعتی کشیده اید – فورا مانور می دهید- میمه شهر خالی و ۵شنبه ای شده یعنی مهاجرین شهرهای مجاور فقط برای تجدید فراش امده برای خودشان و دیگر هیچ – از دلیجانیها و شهر شرق ئ غرب کمی درس بگیرید-

  (0)
ارسال نظر


4 − دو =


آخرین خبرها