کد خبر: 81716 | زمان مخابره: ۲۳:۳۲:۱۵ - چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ | ۴ نظر | دفعات مشاهده : 280 views | |

ارتقاء درجه ی شهرداری میمه و چند شهر دیگر

۱۳۹۸۰۳۲۰۰۰۰۹۵۸_Test_PhotoN

حسینعلی حاجی‌دلیگانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شاهین‌شهر اظهار کرد: با موافقت معاون عمرانی وزیر کشور، ۵ شهرداری در شهرستان‌های شاهین‌شهر و میمه و برخوار ارتقای درجه گرفتند.

وی افزود: معاون عمرانی وزیر کشور در جلسه‌ای که به‌ تازگی با او داشتم، با ارتقای درجه شهرداری‌های دولت‌آباد، خورزوق و دستگرد در شهرستان برخوار و شهرداری‌های میمه و گز در حوزه شهرستان شاهین‌شهر و میمه موافقت کرد.

نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: معاون عمرانی وزیر کشور هم‌چنین موافقت کرد که دهیاری علی‌آباد ملاعلی در حوزه شهرستان برخوار نیز ارتقای درجه یابد.

حاجی‌دلیگانی اظهار داشت: ارتقای درجه شهرداری‌های ذکر شده به استناد تبصره (۳) ماده یک آئین‌نامه حقوق و مزایای شهرداران مصوب سال ۱۳۷۰ هیأت‌وزیران و اصلاحیه‌های بعدی آن و بر اساس شیوه‌نامه و عوامل ناظر بر درجه‌بندی شهرداری‌ها که فروردین ۹۴ به تائید سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی وقت کشور رسیده، صورت گرفته است.

وی ادامه داد: به‌ موجب دستورالعمل ابلاغی وزارت کشور، شهرداری‌هایی که چهار سال از زمان ابلاغ آخرین درجه آن‌ها گذشته، می‌توانند پیشنهاد ارتقای درجه خود را پس از تائید استانداری به سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور ارسال کنند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی به طرح درخواست دریافت قیر رایگان برخی از شهرداری به معاون عمرانی وزیر کشور و موافقت جمالی‌نژاد با این درخواست‌ها اشاره کرد که شهرداری‌های دولت‌آباد، گرگاب، میمه و لایبید در مجموع محموله قیر رایگان به ارزش ۲۹۰ میلیون تومان دریافت می‌کنند.
۴ ديدگاه مطلب براي " ارتقاء درجه ی شهرداری میمه و چند شهر دیگر " ارسال شده است.

 1. یک دوست می‌گه:

  سلام.
  چند سوال.
  ۱- این ارتقا بر اساس کدام خدمات شایسته صورت گرفته؟
  ۲- این ارتقا به نفع شهر تمام میشود یا شهردار؟
  ۳- آیا این ارتقای اسم به ارتقای کیفیت خدمات می انجامد؟

  (0)
 2. 04 می‌گه:

  خب حالا این ارتقا خوبه یا بده؟به نفع مردمه یا مسئولین؟ یا هر دو ؟یا هیچ کدوم؟

  (0)
 3. همشهری می‌گه:

  ترابه خدا دست از عناوین و عبارات اداری و بخشنامه ای بردارید – حالا یک روکش اسفالت ای به خیابان شریعتی کشیده اید – فورا مانور می دهید- میمه شهر خالی و ۵شنبه ای شده یعنی مهاجرین شهرهای مجاور فقط برای تجدید فراش امده برای خودشان و دیگر هیچ – از دلیجانیها و شهر شرق ئ غرب کمی درس بگیرید-

  (0)
 4. نام خود را وارد كنيد... می‌گه:

  جدا خوش بحات میمه ایها که هروز ارتقا پیدا میکنندآنهم ارتقاء پنهانی باهمین چرت وپرت ها دلمون خوش کردیم وبرخواریها وشاهین شهریها حق وحقوقمان بلعیدند.حاجی دلیگانی برای دلیگون دل میسوزانه ما باید بفکر منطقه خودمون باشیم.تواین دوره مردی هست که برای نامزدی انتخاب کنیم درمنطقه

  (0)
ارسال نظر


7 + شش =


آخرین خبرها