کد خبر: 81676 | زمان مخابره: ۷:۰۷:۰۸ - یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ | ۳ نظر | دفعات مشاهده : 248 views | |

حاجی : نجفی با اختیار خود همسر دوم اختیار کرده بود

۱۴۰۵۴۰۹

حاجی : نجفی با اختیار خود همسر دوم اختیار کرده بود

حسینعلی حاجی دلیگانی، نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی در خصوص حمله برخی افراد و رسانه ها به نهادهای امنیتی پس از ماجرای قتل همسر محمدعلی نجفی، در گفت و گو با خبرنگار جام نیوز اظهار داشت: اگر افرادی واقعا دوست دار آقای نجفی هستند بایستی واقعیت را بپذیرند اما متاسفانه برخی از افراد با سفسطه قصد دارند تا مسیر ماجرا را منحرف کنند اما در دراز مدت این اقدام به ضرر آنها تمام خواهد شد.

 

وی ادامه داد: در مصاحبه ای که پخش شد از آقای نجفی از ارتباط خود با آن خانم سخن گفته و مشخص شد که ایشان با اختیار خود همسر دوم اختیار کرده است. چرا حالا عده ای میخواهند خطا را به پای مسائل دیگر بنویسند؟!

 

ایشان در خصوص هدف برخی از رسانه های داخلی و خارجی برای متهم کردن دستگاه های امنیتی اظهار داشت: این کار، مکارانه بوده و تحریفی است که به وسیله برخی افراد به همراه دست های پشت پرده برخی از رسانه های زنجیره ای طراحی شده تا اقتدار دستگاه های امنیتی کشور را از بین ببرند.

 

حاجی دلیگانی بیان داشت: در خود مجلس که ایشان آمد رای بگیرد حالت دوگانه ای وجود داشت. زمانی که آقای نجفی مسئولیت داشت به بهانه بیماری قلب استفا دادند اما ما می بینیم که آقای روحانی وی را به عنوان وزیر پیشنهاد داده بودند. در همان زمان نیز با بررسی هایی که صورت گرفت مشخص شد که ایشان صلاحیت لازم را برای جلب اعتماد نمایندگان را ندارد و مجلس محکم ایستاد و مخالفت کرد. مطالبی هم در سطح مجلس توزیع شد که حاکی از اشکالات در رزومه و رفتارهای آقای نجفی بود و اگر مذاکرات آن زمان مجلس رصد شود خودش می تواند جالب توجه باشد.

 

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی افزود: در زمانی که وی گزینه شهرداری تهران بود، دستگاه های مسئول صلاحیت ایشان را تایید نکردند اما آقای روحانی وساطت کردند و با فشاری که آوردند وزارت کشور را مجبور کردند که حکم آقای نجفی را برای شهرداری صادر کنند. همه اینها نشان می دهد که نوعی اشکال و نقاط ضعفی در روند شخصیتی ایشان وجود داشته که متاسفانه در نهایت منجر به چنین اتفاقاتی شد.

 

حاجی دلیگانی در خصوص اصرار حسن روحانی مبنی بر استفاده از محمدعلی نجفی در کابینه دولت اظهار داشت: آقای رئیس جمهور تعهداتی به جریان های سیاسی مختلف داده که در هنگام این نوع تصمیم گیری ها به جای اینکه منافع مردم و ارزش های افرادرا در نظر بگیرند به مسائل دیگری همچون سهم بندی های سیاسی و جناحی توجه می کنند که این موضوع به مردم و جامعه ظلم است.

 

وی پایان خاطر نشان کرد: اگر واقعیات در رسانه های حامی آقای نجفی مطرح شود کمک بیشتری به ایشان خواهد شد و مردم نیز آنها را بهتر خواهند پذیرفت.
۳ ديدگاه مطلب براي " حاجی : نجفی با اختیار خود همسر دوم اختیار کرده بود " ارسال شده است.

 1. نام خود را وارد كنيد... می‌گه:

  نجفی اگر چندتا نداشته باشه میخواهی که اونی که نون نداره بخوره داشته باشم

  (1)
  • پرستوی مهاجر می‌گه:

   نجفی پرونده های قالیباف را رو کرد و به این روز افتاد . باشد که همگان عبرت گیرند
   هان! ای دل ِ عبرت‌بین! از دیده عبر کن! هان!
   ایوان ِ مدائن را آیینه‌ی عبرت دان!

   (0)
   • پاسخ می‌گه:

    یعنی قالیباف زنش داده بعد گفته عکس عاشقانه با هم بگیرید وبه همه نشون بدید بعد اسلحه داده دستش گفته بکشش قالیباف با این زرنگی چرا با سحر وجادوش رئیس جمهور نشد؟

    (0)
ارسال نظر


− سه = 6


آخرین خبرها