کد خبر: 81546 | زمان مخابره: ۱۴:۲۶:۱۴ - پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ | ۲ نظر | دفعات مشاهده : 450 views | |

بازدید بخشدار از گلستان و کارگاه گلاب گیری سنتی میمه

IMG_1927

بازدید بخشدار از گلستان و کارگاه گلاب گیری سنتی میمه

با توجه به نزدیک بودن فصل برداشت گل در گلستان   ، مهندس محمد امیری بخشدار باتفاق فرجزاده معاون بخشداری از گلستان میمه بازدید کردند . در جریان این بازدید ظرفیت های گردشگری گلستان  در مجاورت جاده ی پر تردد شمال – جنوب کشور و آستانه ی استان گردشگرپذیر اصفهان تشریح گردید و مهندس امیری بر فعال کردن این ظرفیت ها تاکید نمود . وی در پاسخ به درخواست مدیران این مجموعه ، ضرورت راه دسترسی به گلستان از جاده ی اصلی را امری ضروری دانست و یادآور شد که در اسرع وقت با مدیران و کارشناسان حوزه ی راه برای جانمایی راه دسترسی هماهنگی های لازم را انجام خواهد داد .
IMG_1925

این گزارش حاکی است بخشدار همچنین از کارگاه گلابگیری سنتی در حال راه اندازی گلستان میمه بازدید کرد و گازرسانی به این کارگاه را مورد تاکید قرار داد . لازم به ذکر است که امسال برای نخستین بارگلاب تولیدی گلستان میمه با نام تجاری ” سورگل ” در فصل  برداشت گل به بازار عرضه خواهد شد .

 
۲ ديدگاه مطلب براي " بازدید بخشدار از گلستان و کارگاه گلاب گیری سنتی میمه " ارسال شده است.

 1. علی آبادی می‌گه:

  درود بر سردار سازندگی میمه مهندس عبدالرصا شیبانی و برادر ان دلسوز و زحمتکش بسیجی شورای کشاورزی میمه
  حاج حسین شهبازی
  حاج حسین اقا اسماعیلی
  حاج حسین صانعیان
  و مفاخر فرهیخته و ارزشمند شهرمان :مهندس سعیدیان و دکتر گرانمایه عزیز
  و سلام و درود و سپاس بیکرلن بر همشهری و هم منطقه ای دلسوز و پرتلاش و فرهیخته دیار بخش میمه و روستای حسن رباط
  مهندس محمد امیری
  ان شاالله هر چه زودتر کارگاه گلاب گیری سنتی میمه و جشنواره گردشگری گل و گلاب سور گل میمه
  را در کنار کارخانه گلاب سورگل میمه در شرکت تعاونی نمونه کشوری گلستان میمه با ریاست محترم جمهوری و وزیر جهاد و کشاورزی در سفر هیات دولت به شهرستان میمه شاهد باشیم
  مگر چه چیز میمه از گلخانه کشاورزی گرگاب کمتر بوده که در سفر قبلی هیات دولت و ریاست جمهوری به استان اصفهان مورد بهربرداری رسمی و حمایت و توجهات رسانه ای و مسولین قرار گرفت؟

  (-23)
 2. همشهری می‌گه:

  انقدر تعریف و تمجید بی مورد کمی مشگل است -اگر کسی را دیرید که نقد پذیر باشد انوقت تعریف کنید-بی شگ هیچ کس تا منفعتی در کار نباشد پا به عرصه خذمت نمی گذارد- تا که باشد- ما که در شهرمان ندیدیم- اگر راست و درست میگویید کمی راه خدمت را به جوانان اندکی که در شهر ماندن بدهید-ممنون

  (3)
ارسال نظر


+ هشت = 14


آخرین خبرها