کد خبر: 81457 | زمان مخابره: ۹:۰۷:۳۷ - شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۳ نظر | دفعات مشاهده : 298 views | |

تذکر حاجی :احداث ایستگاه قطار تهران اصفهان در بخش میمه

۱۴۰۵۴۰۹

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر به وزیر راه و شهرسازی: ضرورت ایجاد سالن اعلام بار جهت عدم تضعیف حقوق رانندگان کامیون و حذف دلالان از این قیمت بارگذاری. احداث ایستگاه قطار سریع السیر تهران اصفهان در بخش میمه و ایجاد یک دهنه پل برای اهالی این منطقه یک ضرورت است. عدم انجام آن موجب نارضایتی عمومی می‌شود.

به وزارت بهداشت و درمان: ضمن تشکر از مواضع شفاف و صریح جناب عالی در خصوص مبارزه با رانت و فساد در حوزه دارو لازم است ضمن عملیاتی کردن وعده‌های داده شده نتیجه آن را به مردم گزارش کنید. به وزیر جهاد کشاورزی: در حالی که قیمت خرید تضمینی گندم را ۱,۷۵۰ تومان اعلام کرده اید در بازار آزاد ۲,۲۰۰ تومان خریداری می‌شود. لازم است قیمت خرید تضمینی به نحوی تنظیم شود که منافع کشاورزان تأمین شود.

به وزیر اقتصاد: در پاسخ تذکر نمایندگان مردم رسماً اعلام می‌کنید که شرکت صنایع شیمیایی دام در لیست واگذاری به بخش خصوصی نیست ولی در عمل مراحل واگذاری را به صورت مبهم دنبال می‌کنید. علت این پنهان کاری‌ها چیست منافع چه کسانی در این واگذاری‌ها قرار دارند.
۳ ديدگاه مطلب براي " تذکر حاجی :احداث ایستگاه قطار تهران اصفهان در بخش میمه " ارسال شده است.

 1. شهروند می‌گه:

  نمونه کامل از یک نماینده مردمی و عدالت خواه و دلسوز

  (-4)
 2. نام خود را وارد كنيد... می‌گه:

  هرچند که مطرح شدن اختصاص ایستگاه به میمه را کمی دیر میدانم، ولی حالا که به انتخابات مجلس نزدیک میشویم، باید مطالبه جدی مردم بخش از نماینده آینده، این موضوع باشه. من

  (2)
 3. همشهری می‌گه:

  این همه سعی و کوشش و تلاش شورا و شهرداری وقت میمه جهت بازگرداندن مسیر قطار سریع السیر اصفهان تهران از مسیر کاشان به مسیر میمه و دلیجان
  که مسیر مستحق هم بود اما اخرش هنوز معلوم نیست ایستگاه به بخش میمه بدهند یا خیر؟

  (12)
ارسال نظر


5 − = دو


آخرین خبرها