کد خبر: 81069 | زمان مخابره: ۱۴:۱۸:۱۲ - چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱ نظر | دفعات مشاهده : 271 views | |

خیر ماندگار خانواده ی شادروان حسین خادمیان و تقدیر مدیرکل

photo_2019-04-24_14-02-43

رسم نیکویی که باید جان بگیرد جایگزینی رسوم پرهزینه با کمک به نیازمندانËí۷

خانواده امدادگر کمیته امداد میمه که فروردین‌ماه امسال براثر بیماری  دار فانی را وداع گفت، هزینه مراسم شب هفت آن مرحوم را برای اطعام ایتام و نیازمندان در ماه مبارک رمضان به کمیته امداد امام خمینی میمه اهدا کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدرضا متین پور، مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان، اعتماد و ایمان به این نهاد از سوی اقشار مختلف جامعه اصفهان را از بزرگ‌ترین افتخارات کمیته امداد اصفهان دانست و گفت: خانواده امدادگر میمه‌ای که هفته گذشته براثر بیماری  دار فانی را وداع گفت، هزینه مراسم شب هفت آن مرحوم را برای اطعام ایتام و نیازمندان در ماه مبارک رمضان به کمیته امداد امام خمینی میمه  اهدا کردند.
وی دارا بودن بزرگ‌ترین بانک اطلاعاتی از نیازمندان استان در کنار اعتماد مردم به این نهاد را ظرفیت فوق‌العاده‌ای دانست و تصریح کرد: این ظرفیت امکان جریان سازی کمیته امداد در امور خیر را تسهیل می‌کند.
متین پور ایجاد رسوم حسنه به‌جای تشریفات پرهزینه را ازجمله خیرهای ماندگاری دانست و گفت: یکی از این خیرهای ماندگار اهدای هزینه‌های مراسم شب هفت به نیازمندان است که پیگیری و ترویج آن نیز باقیات‌صالحات برای فعالان عرصه خیر و احسان خواهد بود.
وی بابیان اینکه کمیته امداد استان اصفهان با اتکا به ظرفیتی که اعتماد عمومی به آن بخشیده است به‌طورجدی به دنبال گسترش این‌چنین رسومی است، گفت: مبالغ زیادی در مراسم‌های عزا و شادی در اصفهان صرف تشریفات غیرضروری می‌شود که امیدواریم بافرهنگ سازی بتوانیم بخشی از آن را به عرصه حمایت مؤثر از ایتام و نیازمندان استان درزمینهٔ درمان، مسکن، تحصیل و جهیزیه هدایت کنیم.
شایسته ذکر است: مرحوم خادمیان از امدادگران باسابقه این نهاد بود که باوجود درگیری پنج‌ساله با بیماری تا ۲۸ اسفندماه سال گذشته به خدمت صادقانه خود ادامه داد ولی متأسفانه در فروردین‌ماه امسال تسلیم اراده الهی شد و خانواده و دو فرزند خود را ترک و به‌سوی دیار باقی شتافت.

اصغر متوسلی رئیس کمیته ی امداد امام خمینی شاخه ی میمه ضمن اعلام این خبر گفت : زنده یاد حسین خادمیان از نیروهای فداکار و ایثارگر شاخه ی میمه بوده و علیرغم بیماری طولانی تا آخرین روز کاری سال ۹۷ از هیچ کوششی در جهت گره گشایی از امور محرومینِ امداد  فروگذار نکرد و سرانجام در فروردین امسال دعوت حق را لبیک گفت . وی اظهار امیدواری کرد اقدام ارزشمند خانواده ی زنده یاد حسین خادمیان می تواند الگوی مناسبی برای صاحبان مراسم ترحیم در استان شهیدپرور و خیراندیش اصفهان باشد و هزینه های این مراسم از سوی آنان به رفع نیاز مستمندان و محرومین اختصاص یابد .
۱ ديدگاه مطلب براي " خیر ماندگار خانواده ی شادروان حسین خادمیان و تقدیر مدیرکل " ارسال شده است.

  1. 123456 می‌گه:

    خداوند به خانواده ایشان طول عمر و سلامتی دهد و روح این برادر عزیز نیز با اوالیاء الهی محشور گردد

    (0)
ارسال نظر


− 7 = یک


آخرین خبرها