کد خبر: 80846 | زمان مخابره: ۱۹:۵۶:۱۹ - شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ | ۲ نظر | دفعات مشاهده : 354 views | |

گردهم آیی ستاد نماز جمعه ی میمه برگزار شد

 

IMG_0559

با حضور حجت الاسلام والمسلمین صالحیان رئیس دفتر شورای سیاستگزاری امامان جمعه ی کشور در استان اصفهان ، گردهم آیی اعضای ستاد نماز جمعه ی میمه  در تکیه ی حضرت ابوالفضل ع برگزار شد .

IMG_0556

حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی طباطبایی امام جمعه ی میمه در این گردهم آیی که اعضای ستاد نماز جمعه از شهرها و روستاهای بخش میمه حضور داشتند به تشریح فعالیتهای فرهنگی انجام گرفته در حوزه ی نهاد امامت جمعه پرداخت و بر ضرورت ساخت مصلی و تاسیس حوزه ی علمیه ی برادران با توجه به موقعیت مناسب میمه تاکید کرد . رئیس دفتر امور مساجد بخش میمه از آغاز به فعالیت تعدادی از کانونهای فرهنگی در تعدادی از مساجد بخش گزارشی ارائه کرد و اظهار امیدواری نمود که فعال شدن کانون های مساجد با داشتن امکانات فرهنگی بتواند منشا جذب مردم و بویژه جوانان به مساجد باشد .

 

IMG_0560

در ادامه ی این گردهم آیی حجت الاسلام صالحیان رئیس دفتر شورای سیاستگزاری امامان جمعه ی کشور در استان اصفهان به تشریح اهمیت نماز جمعه و نقش مهم و تعیین کننده ی ستادهای نماز جمعه در هر چه با شکوهتر برگزارشدن این آیین عبادی – سیاسی پرداخت و بر تشکیل مستمر جلسات ستاد نماز جمعه بصورت منظم تاکید کرد . وی حضور اقشار مختلف در ستاد نمازجمعه را باعث جامعیت و فراگیری ستاد دانست و در این رابطه دستورات تشکیلاتی و اجرایی لازم برای انسجام  این مجموعه ی ارزشمند را تبیین نمود .

رئیس ستاد رسیدگی به امور مساجد استان اصفهان در خاتمه از مسئولان و هیئت امنای تکیه ی حضرت ابوالفضل که با اهتمام شایسته ی خود سبب برگزاری هر چه باشکوهتر نمازهای جمعه شده اند تقدیر و سپاسگزاری نمود .  بر اساس این گزارش گردهم آیی اعضای ستاد نماز جمعه ی میمه که با حضور تحسین برانگیز اعضای ستاد برگزار شده بود به اقامه ی نماز جمعه ی میمه منتهی گردید .

IMG_0557
۲ ديدگاه مطلب براي " گردهم آیی ستاد نماز جمعه ی میمه برگزار شد " ارسال شده است.

  1. کاربر می‌گه:

    همه اش جلسات صوری و بی اثر که هیچ خروجی ندارد

    (41)
ارسال نظر


7 + یک =


آخرین خبرها