کد خبر: 80793 | زمان مخابره: ۹:۰۰:۱۶ - یکشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۸ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 320 views | |

بخش میمه در بارندگیهای آتی باید آمادگی کامل داشته باشند.

shotraficc2
جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور اعضا روز شنبه دهم فروردین در محل فرمانداری برگزار شد.فرماندار شهرستان در این جلسه با اشاره به بارندگی های اخیر در مناطق مختلف کشور افزود: شورای مدیریت بحران در شهرستان شاهین شهر و میمه در راستای مقابله با حوادث احتمالی از جمله وقوع سیلاب به صورت مرتب و منظم جلسات متعددی برگزار کرده است و بر آماده باش کامل و در دسترس بودن کلیه مدیران و روسای دستگاههای خدماتی وامدادی تاکید گردیده است.

وی با بیان اینکه تصمیمات گرفته شده در شورای هماهنگی ترافیک با جان انسانها در ارتباط بوده و در سلامت جامعه می تواند تاثیر گذار باشد، افزود:هر گونه اقدام مسوولین توسط مردم مشاهد وبررسی خواهد شد لذا اصلی‌ترین هدف باید رضایت‌مندی حداکثری مردم و بهبود ایمنی باشد واین مهم با تلاش،تجربه و تخصص و همکاری هر یک از اعضا بدست خواهد آمد.

فرماندار در ادامه با اشاره به موج دوم سفر های نوروزی از اعضای شورای ترافیک خواست ، با اتخاذ تمهیدات لازم و افزایش تعامل و  همکاری با پلیس راه و راهنمایی و رانندگی و دستگاههای خدماتی وامدادی در به حداقل رساندن حوادث جاده ای ، روان سازی ترافیک و همچنین در صورت نیاز اسکان اضطراری مسافرین اقدام نمایند.

نماینده عالی دولت در شهرستان با اشاره به اعلام سازمان هواشناسی مبنی بر ورود سامانه بارشی از یکشنبه به نقاط مختلف کشور خصوصا استان اصفهان بر اتخاذ تدابیر لازم توسط دستگاههای ذیربط تاکید کرد و افزود:خصوصا بخش میمه از جمله مناطقی هستند که باید آمادگی کامل داشته باشند.

نظارت بر وضعیت جایگاه‌های سوخت،روشنایی جاده ها ومعابر،تابلوها، مجتمع های اقامتی ، نمازخانه‌ها و سرویس‌های بهداشتی  بین‌راهی از جمله تاکیدات رئیس شورای ترافیک شهرستان بود.ارسال نظر


+ 2 = پنج


آخرین خبرها