کد خبر: 80456 | زمان مخابره: ۱۳:۴۵:۴۸ - یکشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ | ۲ نظر | دفعات مشاهده : 193 views | |

حاجی : چرا گوشت قرمز در شهرستان ها توزیع نمی شود؟

۱۴۰۵۴۰۹

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس با انتقاد از شیوه توزیع گوشت قرمز در بازار مصرف، گفت: چرا ستاد تنظیم بازار دستور می‌دهد گوشت قرمز در تهران توزیع شود اما هیچ گوشتی به شهرستان‌ها اختصاص نمی‌دهد؟

به گزارش ایسنا، حسینعلی حاجی‌دلیگانی در تذکر شفاهی در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس با اشاره به مصوبه حقوق و دستمزد مجلس در لایحه بودجه سال آینده، گفت: آنچه که مورد غفلت‌مان قرار گرفت، بازنشستگان تامین اجتماعی هستند عزیزانی که با مستمری بسیاری ناچیزی گذران زندگی می‌کنند.

این عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس ادامه داد: چرا باید با چنین تبعیضی روبرو باشیم؟ چرا طلب سازمان تامین اجتماعی از دولت پرداخت نمی‌شود؟ چرا این سازمان طبق ماده ۱۲ قانون برنامه ششم توسعه کار همسان‌سازی حقوق بازنشستگان و شاغلان تامین اجتماعی را انجام نمی‌دهد؟ این عزیزان چطور با ۴۰۰ یا ۸۰۰ هزار یا یک میلیون تومان در ماه زندگی کنند؟ بقیه مردم هم در عسر و حرج زندگی می‌کنند.

وی افزود: باید فضای کسب و کار را طوری فعال کنیم تا مردم بتوانند روی پای خودشان بایستند و مشکلات اقتصادی‌شان را حل و فصل کنند.
۲ ديدگاه مطلب براي " حاجی : چرا گوشت قرمز در شهرستان ها توزیع نمی شود؟ " ارسال شده است.

 1. علی می‌گه:

  تنها دلیل گرانی اقلام معیشتی مردم و به ویژه گوشت و عدم عرضه گوشت در شهرستان ها مدیریت عامدانه “اصلاحطلبان” موجود در بدنه دولت است و همچنین تلاش همه جانبه “اصلاحطلبان” موجود در مجلس برای استانی کردن انتخابات مجلس و.. در حقیقت چیزی نیست جز پایین آوردن مشارکت مردم-بویژه شهرستان ها و شهر و روستاهای کوچک- در انتخابات پیش رو، با هدف هل دادن نظام به لبه پرتگاه عدم مشروعیت-ساختگی- و امتیاز گیری از نظام اسلامی.
  خلاصه دسیسه این است:
  ۱٫ پایین آوردن مشارکت مردم در انتخابات
  ۲٫ امتیازگیری از نظام با چند خواسته: الف: از بین بردن نظارت استصوابی شورای نگهبان. ب: بازگرداندن مهره های سوخته به بازی قدرت. مثل م.خ و م.م و م.ک و از این قماش ج: در دست گرفتن صدا و سیما و به تبع آن سوار شدن بر افکار عمومی د: خوش خدمتی به ارباب نانوشته شان و قبله آمالشان آمریکای جهانخوار و…

  (0)
 2. محمد می‌گه:

  علی آقا وزیر مسول این کار که اصول گرا واز سرمداران اصولگرایی وداماد مرحوم مهدوی کنی وشوهر خواهر داماد مقام معظم رهبری است شما اول پیگیری کن که توزیع گوشت وظیفه کدام وزارتخانه است بعد تفکرات وزیر مربوطه را بررسی کن بعد حرف های ……… بزن

  (-2)
ارسال نظر


+ 9 = ده


آخرین خبرها