کد خبر: 80389 | زمان مخابره: ۱۳:۴۰:۱۱ - سه شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۷ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 195 views | |

میمه سردترین نقطه ی استان اصفهان

download (1)

میمه سردترین نقطه ی استان اصفهان

رضا کریمیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا با بیان اینکه بررسی نقشه‌های هواشناسی بیانگر ورود سامانه ناپایدار بر روی استان از روز سه شنبه است، اظهار کرد: این سامانه تا آخر هفته بر روی استان اصفهان فعالیت خواهد داشت.

وی افزود: بر این اساس برای امروز افزایش ابر، گاهی وزش باد و در مناطق غربی احتمال بارش در آخر وقت پیش بینی می‌شود.

کارشناس پیش‌بینی هوای استان اصفهان با بیان اینکه فردا در اکثر مناطق استان آسمان ابری همراه با وزش باد شدید و گاهی تندباد لحظه‌ای پیش بینی می‌شود ادامه داد: همچنین در این بازه زمانی بارش باران و در ارتفاعات بارش برف پیش‌بینی می‌شود که شدت بارش در مناطق غربی و جنوبی بیشتر خواهد بود.

وی با بیان اینکه از روز پنجشنبه از شدت ناپایداری‌ها کاسته می‌شود اضافه کرد: اما برای روز جمعه بارش‌ها به صورت باران و برف تقویت می‌شود.

کریمیان در خصوص وضعیت دمایی استان اصفهان طی ۲۴ ساعت آینده نیز اظهار کرد: میانگین دمای هوای استان اصفهان در این بازه زمانی بین چهار تا شش درجه سانتی‌گراد افزایش خواهد داشت.

وی با بیان اینکه دمای هوای شهر اصفهان طی ۲۴ ساعت آینده و در گرم‌ترین و سردترین ساعات بین ۱۱ و چهار درجه سانتی‌گراد بالای صفر در نوسان است ادامه داد: در این بازه زمانی چوپانان با دمای هوای ۱۸ درجه سانتی‌گراد بالای صفر گرم‌ترین و میمه با دمای منفی چهار درجه سانتی‌گراد سردترین نقطه استان اصفهان پیش‌بینی می‌شود.ارسال نظر


+ 8 = یازده


آخرین خبرها