کد خبر: 80246 | زمان مخابره: ۱۳:۲۷:۳۲ - دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ | ۳ نظر | دفعات مشاهده : 211 views | |

پپیام تقدیر فرماندار از مردم شاهین شهر و بخش میمه

ali rez basiri96cccccccccccccccccccc
درود بر شهدای بزرگواری که همچون شمع سوختند تا راه را برای امروز امت اسلام و جامعه بشری روشن کنند و سلام و درود بر ارواح پاک و طیبه آنها.
 

حضور پرشور و معنوی مردم شهرستان شاهین شهر و میمه، علی الخصوص مردم همیشه در صحنه شاهین شهر و بخش میمه درمراسم تشییع شهدای مدافع امنیت، حماسه ای شکوهمند وکم نظیر برگرفته ازعمق تعهد دینی و انقلابی رارقم زد و بار دیگر عطر شهادت و ایثار درفضای آکنده از اخلاص و ولایتمداری طنین انداز شد. اینجانب لازم     می دانم از حضور پرشور مردم بابصیر شهرستان و همراهی، پشتیبانی و مساعدت نهادها، ارگان‌ها و اداراتی که با تلاش خالصانه ، مقدمات برگزاری مراسم باشکوه استقبال، تشییع و تدفین شهیدان بابایی و خادم را فراهم آوردند، صمیمانه تقدیر و تشکر نمایم ؛ رجاء واثق دارم که این زحمات و تلاش‌ها علاوه برجلب رضوان الهی، به عنوان باقیات ‌الصالحات در پرونده معنوی آنان مد نظر حضرت حق قرار خواهد گرفت.
۳ ديدگاه مطلب براي " پپیام تقدیر فرماندار از مردم شاهین شهر و بخش میمه " ارسال شده است.

 1. ناشناس می‌گه:

  گناه ه کوتاهی دربرابرکم کاری وپروازی بودن مسولان میمه با عریضه نویسی پاک نمی شود

  (1)
 2. شهروند می‌گه:

  بجای نوشتن دست نفوذیها راکوتاه کنید

  (0)
 3. میمه ای می‌گه:

  هروقت به این بخش و شهر بی توجهی می شوداش خداوند بزرگ شهیدی بنام محمدطاها برایمان الگو قرار میدهد و مکرر بعد از مدتی شهید والامقام بابایی عزیز از خظه حسن رباط و ازان که یادشان را گرامی و رهرو راهشان هستیم انشاالله – برای مسولین گوشزد می کنند – ولی افسوس – کو -گوش – شنوا—–

  (2)
ارسال نظر


نُه − 5 =


آخرین خبرها