کد خبر: 80212 | زمان مخابره: ۱۸:۳۲:۰۶ - شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ | ۱ نظر | دفعات مشاهده : 282 views | |

حمیدرضا یعقوبی بعنوان رئیس جدید ورزش شهرستان معارفه شد

tovarrez5

حمیدرضا یعقوبی بعنوان رئیس جدید ورزش شهرستان معارفه شد

مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان با حضور فرماندار شهرستان وجمعی از مسوولین روز پنجشنبه بیست وپنجم  بهمن در محل نگارستان شهرداری شاهین شهر برگزار شد.

علیرضا بصیری فرماندار در این جلسه با تقدیر از حضور حماسی مردم در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن ، با ابراز تأسف و اعلام انزجار از حادثه تروریستی در سیستان و بلوچستان که منجر به شهادت و مجروح شدن تعدادی از غیورمردان حافظ امنیت کشور شد افزود: دشمنان این مرز و بوم در جشن چهل سالگی انقلاب درصدد هستند با اجرای این اقدامات جنایتکارانه کشور را نا امن جلوه دهند.

فرماندار افزایش مشارکت و ایجاد بستر حضور فعال آحاد جامعه در حوزه های مختلف ورزشی را علاوه بر ایجاد نشاط، سلامتی، تندرستی و پویایی جامعه، عامل مهمی در پیشگیری و مبارزه با آسیب های اجتماعی،اعتیاد و تهاجم فرهنگی دانست و افزود: باید ضمن برنامه ریزی از تمامی ظرفیت های در اختیار این حوزه به خوبی بهره برداری شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان در ادامه با بیان اینکه امروز شهرستان شاهین شهر ومیمه  از ظرفیت‌های بالقوه‌ای در ورزش قهرمانی برخوردار است  افزود:تعامل با هیئت‌های ورزشی، استفاده از  نظر متخصصان و کارشناسان ورزش و پیشکسوتان رشته های مختلف خواهد توانست ورزش این شهرستان را بیش از پیش توسعه دهد که لازمه این مهم وحدت و همدلی ،برنامه ریزی و مدیریت واحد خواهد بود.

 ساماندهی و نظارت بر هیات های ورزشی شهرستان،برنامه ریزی و پیگیری مسائل مربوط به ستاد ساماندهی امور جوانان ،توسعه ورزش همگانی، تلاش جهت توسعه و تکمیل فضاهای ورزشی و جلب مشارکت خیرین،آسیب شناسی و حل مشکلات جوانان از جمله تاکیدات فرماندار شهرستان در این مراسم بود.لازم به ذکر است در این مراسم با تقدیر از خدمات آقای مهدی اعراب ، آقای حمیدرضا یعقوبی به عنوان سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان منصوب شد.
۱ ديدگاه مطلب براي " حمیدرضا یعقوبی بعنوان رئیس جدید ورزش شهرستان معارفه شد " ارسال شده است.

  1. محمدتقي معينيان می‌گه:

    تبریک خدمت آقای یعقوبی عزیز انشاالله به زودی وی را درپست مدیرکلی ببینیم امید است روز به روز شاهد موفقیت همشهریان گرامی درپستهای مدیریتی در سطح شهرستان،استان و کشور باشیم

    (0)
ارسال نظر


+ نُه = 15


آخرین خبرها