کد خبر: 79811 | زمان مخابره: ۶:۴۴:۵۵ - سه شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۷ | ۲ نظر | دفعات مشاهده : 146 views | |

یدالله زمانی – چهلمین فجر انقلاب

images

چهلمین فجر انقلاب
ان الله لایغیر ما بقوم حتی یغیروا ما بانفسهم
یکی از مصادیق آیه ۱۱ سوره رعد انقلاب اسلامی ایران می باشد که زمینه حاکمیت انسان بر سرنوشت خود را فراهم آورد. انقلاب اسلامی بزرگترین حادثه تاثیرگذار در قرن حاضر و منادی توحید و حاکمیت انسان و جامعه بر سرنوشت خود، به ایستگاه چهلم رسید. امسال نیز ملت ایران در راهپیمایی بزرگ ۲۲ بهمن پایداری جمهوری اسلامی در برابر توطئه های استکبار جهانی و ایادی او را جشن خواهد گرفت و چهل سال مقاومت، بالندگی و پیروزی بر جریان های تزویر و نفاق را به رخ جهانیان خواهد کشید. عبور از محاصره اقتصادی، ایثار و شهامت رزمندگان اسلام در برابر متجاوزین، نهراسیدن از قطعنامه های شورای امنیت و تهدیدهای هیات حاکمه کاخ سفید و از همه مهمتر، تحمل دشنه های نااهلان و جریانهای پیاده نظام دشمن نشانه سربلندی ملت ایران و همراهی آنها با انقلاب اسلامی و حفظ امانت امام امت و شهدای والامقام می باشد.
چهل سال گذشته یادآور فراز و فرود و تلخی و شیرینی های فراوان است که فرزندان اما و انقلاب پای آرمانهای انقلاب ایستادند و البته در بعضی موارد بخاطر سهل انگاری دنیا طلبان ساده لوح، شاهد سپردن امور بدست نااهلان بودند که تحمل این رنج از فشارهای اقتصادی، سیاسی و نظامی جبهه استکبار سخت تر بوده. اما اطمینان دارند انقلاب ثمره خونهای شهیدان راه خداست و او نیز نگهبان آن خواهد بود.
والله خیر حافظ و هو ارحم الراحمین
یادمان باشد پیام آفتاب دست نا اهلان نیفتد انقلاب
والسلام
زمانی گندمانی
امام جمعه شهرستان کیار
۲ ديدگاه مطلب براي " یدالله زمانی – چهلمین فجر انقلاب " ارسال شده است.

  1. یک دوست می‌گه:

    چهل سال است این ادبیات نخ نما شده را رهانمیکنند. هنوز در توهم توطئه های استکبار جهانی و ایادیش هستند. با همین تفکرات است که بعد از ۴۰ سال که از انقلاب میگذرد همین به اصطلاح استکبار جهانی توانسته پرچمش را در مریخ به اهتزاز در بیاورد و ما از سالم نشاندن یک هواپیما در باند فرودگاه عاجزیم.

    (0)
  2. شهروند می‌گه:

    باتبریک چهل سالگی انقلاب ضمن تشکر امید است اطلاع رسانی برای نسل جوان بیشتر شود

    (0)
ارسال نظر


1 + پنج =


آخرین خبرها