کد خبر: 79217 | زمان مخابره: ۶:۱۲:۲۴ - سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 389 views | |

مسئول جدید واحد گزینش دانشگاه میمه معرفی شد

۶۳۶۸۰۶۶۷۱۵۸۹۹۹۱۱۴۹_md

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از میمه، منصور حسن‌زاده ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه رابطان گزینش قدیم و جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد میمه فرمان ۶ ماده‌ای حضرت امام خمینی(ره) و فرمایش مقام معظم رهبری درباره اهمیت نقش گزینش در یک سازمان را یادآور شد و گفت: با توجه به اینکه افراد در طول زندگی خود دچار تغییر و تحول می‌شوند ملاک گزینش آنها حال فعلی افراد بوده و برای پایداری سلامت اداری یک مجموعه باید فرایند گزینش در تمامی مراحل تبدیل وضعیت نیروها به‌صورت مستمر ادامه داشته باشد که این امر مورد تأکید ویژه دکتر ولایتی است.

وی با تأکید بر اینکه مسئول گزینش محرم اسرار افراد است و با توصیه به پرهیز از کنکاش در زندگی خصوصی نیروها افزود: مسئولان گزینش باید با انجام امور در چارچوب حیطه کاری خود، خداترس باشند و به دور از هرگونه حب و بغض و توجه به توصیه افراد وظایف خود را انجام دهند تا بتوان در طی فرایندی عادلانه نیروهای اصلح انتخاب شوند.

مدیر گزینش دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان تصریح کرد: کار گزینش، انضباط‌کاری و دقت مضاعف در رسیدگی به پرونده‌ها را ایجاب می‌کند؛ چراکه کار آنها مستقیماً با سرنوشت افراد و تأمین نیروی انسانی کارآمد و متعهد برای سازمان رابطه دارد.

سیدناصر حجازی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میمه  نیز در این مراسم با تشکر از عملکرد مسئول گزینش سابق، توجه به عدالت و اخلاق مداری را متذکر شد و گفت: برای رسیدن به اهداف والای دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب افراد با صلاحیت بسیار بااهمیت است و مسئول گزینش در جذب و انتخاب این نیروها مطابق با اصول و معیارهای دینی و اداری نقش بسزایی دارد.

وی خاطرنشان کرد: گزینش و حراست دو اهرم نظارتی در مدیریت سازمان است که باید با صداقت، امانتداری و بردباری در جهت پیشرفت مجموعه گام بردارند.

به گزارش آنا، در این مراسم حمیدرضا خوبان مسئول سابق گزینش با اهدای لوح سپاس تجلیل و در حکمی وحیدرضا صیرفیان به‌عنوان رابط گزینش این واحد دانشگاهی معرفی شد.ارسال نظر


− 3 = پنج


آخرین خبرها