کد خبر: 79170 | زمان مخابره: ۸:۳۵:۱۴ - شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ | ۲ نظر | دفعات مشاهده : 375 views | |

جلسه ی خانه ی ملت میمه برگزار شد

 

 

photo_2018-12-15_08-29-41

پس از جلسه ی ملاقات مردمی در دفتر بخش میمه که هر ۱۵ روز یکبار برگزار می شود ، حاجی ، نماینده ی مردم در مجلس شورای اسلامی به سالن سینما فرهنگ آمد تا در جمع برخی از اعضای خانه ی ملت و دیگر مراجعین ، اهم موضوعات شهر مرکزی بخش میمه را مورد بحث و تبادل نظر قرار دهد .

photo_2018-12-15_08-29-21

در آغاز جلسه و پس از تلاوت قران و اجرای سرود تعظیم آمیز جمهوری اسلامی  ، مطالبات و مشکلاتی که در پیش جلسات خانه ی ملت  به تایید اعضا رسیده بود ، توسط مجری و عضو شورای اسلامی شهر میمه بیان گردید . اهم این موضوعات که عبارت بودند از : بازآفرینی شهری یا احیا بافتهای فرسوده ، احداث زیرگذر مسکن مهر میمه ، احداث میدان ورودی در تلاقی جاده ی جوشقان با جاده ی مواصلاتی اصفهان – تهران ، چگونگی ارتباط جاده ی دهق – میمه با جاده ی اصلی ، بررسی راههای تامین درآمد پایدار برای شهرداری ، طرح مشکل دامداران بخش میمه با ادارات منابع طبیعی و محیط زیست ، مشکلات بیمارستان میمه و … مطرح و با ارائه ی راهکار توسط آقای حاجی و تعیین مسئول پیگیری ها مقرر گردید در ابتدای جلسه ی خانه ی ملت آتی نتیجه ی پیگیری های این جلسه ارائه گردد .

 

 

IMG_7631

ضمنا مقرر شد جمعه ی سی ام آذر ماه در ارتباط با مشکلات دامداران جلسه ای با حضور مدیرکل منابع طبیعی استان در مسجد جامع میمه برگزار و محدودیتها و تنگناهایی که دغدغه ی این قشر  شریف و تلاشگر شده است ، بررسی شود . در خلال برگزاری جلسه ی خانه ی ملت و با تماس دکتر رضایی استاندار جدیدالانتصاب استان اصفهان با نماینده ی مردم مقرر شد استاندار اصفهان سفر به بخش میمه در آینده ی نزدیک را در دستور کار قرار دهد .

IMG_7622

پس از پایان این جلسه نماینده ی مردم در مجلس شورای اسلامی با حضور در تکیه ی حضرت ابوالفضل در جمع نمازگزاران جمعه پس از اقامه ی نماز عصر به ایراد سخن پرداخت .
۲ ديدگاه مطلب براي " جلسه ی خانه ی ملت میمه برگزار شد " ارسال شده است.

  1. بیکاره می‌گه:

    همه چی آرومه دل من خوشحاله ….

    (13)
ارسال نظر


1 + دو =


آخرین خبرها