کد خبر: 78897 | زمان مخابره: ۸:۰۰:۲۰ - چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷ | ۲ نظر | دفعات مشاهده : 341 views | |

برای انداختن لاریجانی ، تعدادی از امضاهای نمایندگان مجلس جعل شده است؟

download

برای انداختن لاریجانی ، تعدادی از امضاهای نمایندگان مجلس جعل شده است؟

مهدی کیایی مدیرکل فرهنگی و روابط عمومی مجلس شورای اسلامی، در توییتی تاکید کرده است: «آقایان سلیمی، اعزازی، نوری، پوربافرانی، کعبی، بدری، قاضی‌زاده، لارگانی و چند نماینده دیگر که اسمشان ذیل نامه موسوم به استیضاح رییس مجلس آمده کتبا اعلام کردند، چنین درخواستی نداشته اند. اعمال ماده ٢۴ منتفی است، اما استقبال چند رسانه اصولگرا از موضوع جالب توجه است واقعا دوستان دنبال چه اند؟»

گفته‌های مدیر روابط عمومی مجلس به صورت واضح حکایت از جعل امضای شماری از نمایندگان مجلس برای به جریان انداختن طرح استیضاح رئیس مجلس است؛ جعلی که قاعدتاً باید طراحان این طرح به عنوان اشخاصی که آن را در اختیار همکارانشان برای امضاء قرار داده‌اند، پاسخگویش باشند. انتظار می‌رود مشخص شود چه تعداد امضاء ذیل این طرح جعل شده و عامل این جعل مشخص و تحت تعقیب قرار گیرد.

اکنون که ماجرای امضاهای جعلی عیان شده، این شائبه پررنگ‌تر از قبل می‌شود که رقابت برای انتخابات ریاست جمهوری پیش از انتخابات مجلس آغاز شده و در همین راستا، طرح مذکور برای ضربه زدن به علی لاریجانی است و آنچه مطرح شده بهانه چنین اقدامی است. اتفاقات روزهای آینده میزان دقت این شائبه‌ها و گمانه‌زنی‌ها را عیان می‌سازد.
۲ ديدگاه مطلب براي " برای انداختن لاریجانی ، تعدادی از امضاهای نمایندگان مجلس جعل شده است؟ " ارسال شده است.

 1. سپهر می‌گه:

  یه نکته که تو این موضوع مستتر شده، اینکه خدا میدونه تا حالا چند تا طرح با امضاء جعلی تو مجلس به جریان افتاده؟!

  (0)
  • دل خسته می‌گه:

   نه بابا این نقشه و طرح خودشونه، برای اینکه این قضیه رو از اعتبار ساقط کنن، از نماینده هایی که به طرفه العینی پا رو حرف خودشون می زارن چه انتظاری می ره که به دروغ نگن ما امضاء نکردیم. ماشاا… هر چی امین و معتبر و زاهد و عارف و سالک راه حق و حقیقته فرستادیم تو مجلس، خدا اخر و عاقبتمون رو به خیر کنه.

   (0)
ارسال نظر


هشت − = 6


آخرین خبرها