کد خبر: 78753 | زمان مخابره: ۱۳:۳۴:۴۳ - شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ | ۵ نظر | دفعات مشاهده : 490 views | |

بانوی ۸۱ ساله در بلوار انقلاب اسلامی میمه جان باخت

۲۸۴۷۷۷۶_۶۱۱

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اصفهان؛ مسوول امور پایگاههای فوریت های پزشکی شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: این حادثه در فاصله صدمتری پل عابر پیاده و در محلی رخ داد که جاده‌ ترانزیت شمال به جنوب کشور از مرکز شهر میمه‌ می‌گذرد.
سعید جعفری افزود: شاهدان می‌گویند عابر در حال گذر از محل ممنوع و سرعت تاکسی نیز فراتر از سرعت مجاز در محدوده شهری بوده است.
علت این حادثه در دست بررسی است.

توضیح : متوفی اهل شهر وزوان بوده و به اداره ی تامین اجتماعی مراجعه کرده بود .
۵ ديدگاه مطلب براي " بانوی ۸۱ ساله در بلوار انقلاب اسلامی میمه جان باخت " ارسال شده است.

 1. نام خود را وارد كنيد... می‌گه:

  سکینه خوش احوال روحش شاد و یادش گرامی باد

  (3)
 2. نام خود را وارد كنيد... می‌گه:

  سرپرستان ١١ استانداری کشور منصوب شدند

  سخنگوی وزارت کشور با اشاره به اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان در این وزارتخانه، گفت: سرپرستان ١١ استانداری کشور منصوب شدند.

  سید سلمان سامانی

  پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور نوشت: سید سلمان سامانی اظهار داشت: بر اساس اصلاحیه اخیر مجلس ۱۴ استاندار مشمول قانون منع بکارگیری بازنشستگان شدند که در جلسه روز چهارشنبه ۲۳ آبان ماه هیات دولت برای سه استان همدان، سیستان و بلوچستان و زنجان استانداران جدید تعیین شدند.

  وی افزود: وزیر کشور ضمن قدردانی از زحمات و خدمات استانداران این ١١ استان در احکام جداگانه ای یکی از معاونان استانداران استان های آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، تهران، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خراسان شمالی، سمنان، فارس، قم و یزد را به عنوان سرپرست استانداری منصوب کردند.

  سخنگوی وزارت کشور با بیان این که در روزهای آتی استانداران پیشنهادی به هیات دولت معرفی خواهند شد، تاکید کرد: تا انتخاب استانداران جدید، تمام امورات استان ها توسط سرپرستان انجام خواهد شد تا خللی در پیشبرد برنامه ها به وجود نیاید.

  سامانی همچنین با اشاره به مشمولیت معاون سیاسی وزارت کشور در قانون منع بکارگیری بازنشستگان گفت: وزیر کشور ضمن قدردانی از زحمات اسماعیل جبارزاده معاون سیاسی وزارت کشور در حکمی بهرام سرمست مدیرکل سیاسی این وزارتخانه را با حفظ سمت به عنوان سرپرست این معاونت منصوب کرد.

  اسامی سرپرستان ۱۱ استانداری کشور به این شرح است:
  آذربایجان شرقی، جواد رحمتی
  اصفهان، محمد علی شجاعی
  البرز، عزیز اله شهبازی
  تهران، شکر اله حسن بیکی
  خراسان جنوبی، مشیرالحق عابدی
  خراسان شمالی، مجید پور عیسی
  سمنان، سعید ناجی
  قم، سید محمد رضا هاشمی
  یزد، محمد علی طالبی
  خراسان رضوی، قربان میرزائی
  فارس، یدالله رحمانی

  (0)
 3. اجل می‌گه:

  خدا رحمتش کنه

  (1)
 4. محمد می‌گه:

  متاسفانه یکی از نقاط حادثه خیز اتوبان انقلاب اسلامی درمحل تقاطع این خیابان ومسیر دسترسی به بیمارستان وادارات ثبت احوال ،دادگاه، کمیته امداد،تربیت بدنی ،تامین اجتماعی و….است اماپل روگذر آبرپیاده بلا استفاده درمحل پلزیر گذرشهدا نصب شده که هیچگونه استفاده مفیدی از آن نمی شود ضرورت دارد شورای محترم وشهرداری نسبت به جابجایی این پل اقدام نمایند .خون این همشهری مطلوم به گردن شماست

  (10)
  • مرتضی می‌گه:

   راست میگه زیر گذر که مسیر پیاده روی داره پل رو بیارید این ور تر و برقی کنید تا این پیرمرد پیرزن ها پای بالا رفتن از ائنو داشته باشند والا پل هم باشه پیرمردو پیرزن و معلول که نمیتونن برن بالا. مرحوم خانم خوش احوال هم سن اش بالا بوده

   (0)
ارسال نظر


− 3 = یک


آخرین خبرها