کد خبر: 78624 | زمان مخابره: ۱۵:۱۱:۴۸ - شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷ | ۱ نظر | دفعات مشاهده : 353 views | |

سرهنگ بساطی : بخاطر جایگاه نیروی انتظامی در میمه خدا را شکر می کنم

 

IMG_6713

در پی انتصاب سرهنگ حسین بساطی بعنوان فرمانده ی نیروی انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه جلسه ی معارفه ای در سالن بخشداری میمه و با حضور اعضای شورای اجتماعی این بخش برگزار گردید . در آغاز جلسه مهندس آذرپی بخشدار میمه با تبریک فرارسیدن ماه ربیع الاول ، انتصاب شایسته ی سرهنگ بساطی را تبریک گفت و ضمن معرفی اجمالی بخش میمه از نظر وسعت و ترکیب جمعیت شهری و روستایی از تلاشهای موثر و موفق سروان صادقی فرماندهی نیروی انتظامی این بخش تقدیر و تشکر کرد . در ادامه سروان صادقی فرماندهی نیروی انتظامی بخش میمه ضمن خیرمقدم به سرهنگ بساطی فرمانده ی جدید الانتصاب شهرستان به تشریح وضعیت این بخش پرداخت و گفت : میمه وسیع ترین بخش استان اصفهان و آستانه ی ورودی پایتخت تمدن و فرهنگ اسلامی دارای سه واحد انتظامی در میمه  ، کلانتری لای بید و پاسگاه زرکان است .

IMG_6707

فرماندهی انتظامی بخش میمه در ادامه به تشریح جایگاه سهم بخش میمه در جرائم پرداخت و خاطر نشان کرد که نیروهای تلاشگر و با انگیزه ی این بخش در سالهای اخیر موفق به کاهش ۷۰ درصدی جرائم در بخش میمه شده اند . وی ضمن اشاره به اینکه حوزه ی تحت فرماندهی وی بیشترین درصد رضایت مردمی را کسب کرده است برای سرهنگ مختاری فرمانده ی سابق نیروی انتظامی شهرستان آرزوی موفقیت کرد . حجت الاسلام والمسلمین محمدیان امام جمعه ی شهر وزوان سخنران بعدی مراسم بود که گفت به نیابت از مردم شهر وزوان و شورای اسلامی و شهردار این شهر از تلاشهای موفق سردار صادقی تقدیر و تشکر می کنم و امیدوارم بحث تاسیس کلانتری شهر وزوان مورد توجه فرماندهی جدید شهرستان قرار گیرد . در ادامه این جلسه به ترتیب طباطبایی  امام جمعه ی میمه ، مرتضی اسفندی عضو شورای اسلامی شهر میمه ، صدر الدین مهدویان به نمایندگی از روستاها و غلامعلی اسماعیلی بعنوان نماینده ی معتمدین ، ضمن تبریک انتصاب فرمانده ی جدید شهرستان نقش سروان صادقی در کاهش جرائم و افزایش امنیت در بخش میمه را تحسین کردند و خواستار حمایت امکاناتی و پرسنلی از ایشان برای استمرار و افزایش موفقیتهای نیروی انتظامی در بخش میمه شدند . در ادامه ی جلسه سرهنگ حسین بساطی فرمانده ی نیروی انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه به ایراد سخن پرداخت .

IMG_6715

وی در آغاز سخنان خود گفت : از اینکه نیروی انتظامی در بین شما این جایگاه ارزشمند را دارد خدا را شکر می کنم . وی افزود ضریب امنیت در ایران با هیچ جای دنیا قابل مقایسه نیست و دلیل عمده ی این مهم ، رهبری نظام و مردم هستند . سرهنگ بساطی با اشاره به جایگاه برجسته ی نیروی انتظامی در میمه خاطر نشان کرد که وظیفه ی سروان صادقی با این اعتمادها بسیار سنگین است . فرمانده ی انتظامی شهرستان ، امنیت را امری نسبی دانست و گفت : امنیت کامل در زمان ظهور امام قائم عج بدست خواهد آمد . وی یادآور شد که امنیت یک محصول جمعی است و همه باید تلاش کنند تا امنیت تولید شود . سرهنگ بساطی از انتخاب سروان صادقی بعنوان فرمانده ای شایسته ، تحصیلکرده و برومند تقدیر و تشکر کرد و مهمترین سرمایه ی نیروی انتظامی را به تبعیت از رهبر معظم انقلاب ،  اعتماد مردم داست و یادآور شد که  افزایش این اعتماد در کاهش جرائم نقش موثری  دارد . فرمانده ی نیروی  انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه توجه ویژه به آموزش را در این نیرو مورد تاکید قرار داد و افزود : جریمه آخرین اهرم برای جلوگیری از تخلف است .

 

IMG_6714

سرهنگ بساطی خاطرنشان ساخت که در بحث رعایت حقوق شهروندی برنامه های خاصی داریم و ان شاالله از این به بعد حضور پلیس را ملموس تر خواهید دید . وی شاهین شهر و میمه را دارای شرایط خاصی در استان دانست و گفت این شهرستان مهمترین شهرستان استان است  و ما یک ایران کوچک را در شاهین شهر داریم . فرمانده نیروی انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه در خاتمه ی سخنان خود گفت :

IMG_6716

ما بعنوان نیروی انتظامی سیستم انتقادی برای خودمان طراحی کرده ایم و سامانه ۱۹۷ بمنظور انتقاد از نیروی انتظامی پیش بینی گردیده است . سرهنگ بساطی در پایان این جلسه با اعلام شماره ی همراه خود (۰۹۱۳۴۷۲۰۹۴۴)  گفت در ۲۴ ساعت شبانه روز آماده ی پاسخگویی به تماس گیرندگان خواهد بود .

 
۱ ديدگاه مطلب براي " سرهنگ بساطی : بخاطر جایگاه نیروی انتظامی در میمه خدا را شکر می کنم " ارسال شده است.

  1. نام خود را وارد كنيد... می‌گه:

    خواهشا چند دستگاه ماشین جدید پلیس به فرماندهی پلیس میمه تحویل دهید،،،ازلحاظ خودرویی کلانتری میمه،،،واقعا ضعیف است

    (10)
ارسال نظر


شش + 1 =


آخرین خبرها