کد خبر: 78561 | زمان مخابره: ۱۵:۳۰:۲۳ - سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ | ۲ نظر | دفعات مشاهده : 360 views | |

چشم انداز امیدوارکننده ی گلستان صنعتی بخش میمه و حاشیه ها

 

IMG_6433

گلستان صنعتی بخش میمه با ۶۰ هکتار زمینِ مفید در دهه ی فجر امسال آماده ی واگذاری به سرمایه گذاران است . دکتر بگی مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان اصفهان در بازدید حاجی نماینده ی شهرستانهای شاهین شهر ، میمه و برخوار از پروژه ی آماده سازی این ناحیه ی صنعتی و  تملک ثبتی زمین مورد نیاز ناحیه ی صنعتی گلستان میمه و صدور مجوز انتقال آب مورد نیاز این ناحیه توسط آبفای استان  اظهار امیدواری کرد که با توجه به پیگیری های انجام شده گاز  و برق مورد نیاز پروژه تا دهه ی فجر امسال در اختیار قرار خواهد گرفت و با توجه به برنامه ریزی های لازم امیدواریم که واگذاری زمین به سرمایه گذاران با تامین خدمات لازم از دهه ی فجر امسال آغاز شود .

IMG_6481

دکتر بگی ناحیه های صنعتی را از حیث قیمت زمین و خدمات رسانی دولتی و تسهیلات ارزان قیمت برتر از شهرک های صنعتی دانست و تاکید کرد که در ناحیه ی صنعتی میمه کلیه ی صنایع رده ی اول و دوم و سوم که صنایع پاک نامیده می شوند می توانند مستقر گردند . دکتر بگی در پایان از حمایتهای حاجی نماینده ی مردم شهرستان در تصویب و استقرار این ناحیه ی صنعتی و همکاری های آذرپی بخشدار میمه تشکر و قدردانی نمود .

IMG_6435

در جریان این بازدید حاجی بر ضرورت پیگیری نیازهای خدماتی  تا استقرار صنایع در این ناحیه ی صنعتی تاکید کرد و خاطر نشان ساخت که مشکل اصلی در بخش میمه عدم اشتغال است و بخش میمه از گنجی به نام راه مواصلاتی اصلی کشور که آرزوی مردم شهرهای مختلف است  استفاده ی لازم را نکرده است . حاجی ضمن گفتگوی تلفنی با مهندس علوی مدیر عامل شرکت گاز استان گازرسانی به این ناحیه ی صنعتی را  تا دهه ی فجر سال جاری مورد تاکید قرار داد . در پایان این بازدید ۱/۵ ساعته صورتجلسه ی این بازدید تنظیم و تعهدات انجام شده  به امضاء مسئولین مربوط رسید . بموجب بندی از این صورتجلسه ی درخواست شورای اسلامی و دهیار ونداده برای بکار گیری نیروهای مورد نیاز پروژه های آماده سازی از اهالی روستای ونداده  مورد موافقت قرار گرفت .

 

IMG_6431

تصاویر : وحید ابراهیمی

در حاشیه :

IMG_6482

با توجه به اینکه با پیگیری های آقای حاجی  اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب میمه در قانون بودجه ی سال ۹۷ کل کشور قرار گرفته است ،، اعضای شورای اسلامی شهر میمه در خصوص عملیاتی شدن این پروژه با نماینده ی مردم در مجلس شورای اسلامی گفتگو کردند .

IMG_6490

مسجد خیر ساز ونداده یکی از زیباترین مساجد بخش میمه است . این مسجد با هزینه ی شخصی حاج مهدی  خالقیان احداث گردید .

IMG_6492

در راه برگشت از ناحیه ی صنعتی میمه باتفاق آقای اسفندی ، توفیق اقامه ی نماز ظهر و عصر را در مسجد خیر ساز حضرت زهرای ونداده را داشتیم
۲ ديدگاه مطلب براي " چشم انداز امیدوارکننده ی گلستان صنعتی بخش میمه و حاشیه ها " ارسال شده است.

 1. نام خود را وارد كنيد... می‌گه:

  میشه موقعیت جغرافیایی این ناحیه صنعتی رو اعلام کنید.
  ممنون
  —————–
  با سلام این ناحیه در مجاورت جاده ی اصفهان – تهران و در حد فاصل گلبهار و گیتی پسند قرار دارد

  (0)
 2. نام خود را وارد كنيد... می‌گه:

  میمه هیچ وقت پیشرفت نمیکنه یا حداقل تا وقتی هنوز درگیر اسامی، متن گزارش رو با متن بنرهای عکس اول مقایسه کنید، متوجه مشکل همیشگی میمه خواهید شد.

  (-1)
ارسال نظر


هشت + 6 =


آخرین خبرها