کد خبر: 78382 | زمان مخابره: ۱۵:۰۳:۰۵ - شنبه ۵ آبان ۱۳۹۷ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 317 views | |

آغاز عملیات ساخت مدرسه ی ۶ کلاسه ی بنیاد برکت در میمه

photo_2018-10-27_15-24-17

با پیگیری‌های نماینده شهرستان شاهین شهر و میمه در مجلس عملیات ساخت یک مدرسه جدید در منطقه میمه توسط بنیاد برکت آغاز شد.

آیین کلنگ زنی احداث مدرسه شش کلاسه شهر میمه که توسط بنیاد برکت و مشارکت اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان احداث میگردد برگزار گردید .

در این مراسم مسولین استانی و منطقه ای ، جمعی از کارشناسان و مدیران مدارس و، خیرین و معتمدین محلی حضور داشتند.

شایان ذکر است در منطقه میمه با پیگیریهای نماینده محترم مجلس شورای اسلامی و مساعدت اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان دو واحد آموزشگاهی در شهرهای میمه و وزوان توسط بنیاد برکت احداث میگردد .

در آیین کلنگ زنی امروز آقای روح الامین رییس اداره آموزش و پرورش منطقه فرمودند : حرکات جهادی و تلاش در جهت رفع محرومیت از مناطق محروم از برکات وجودی حضرت امام (ره) در زمان حیات و پس از رحلت ایشان است که با هدایت‌های مقام معظم رهبری، توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در همه مناطق محروم به منصه ظهور رسیده است.

وی از مساعدت‌ها و پیگیری مستقیم نماینده شهرستان و مسولین اداره کل نوسازی مدارس استان که در مورد ساخت دو واحد آموزشی و درخواست‌های مختلف توجه ویژه‌ای به منطقه میمه داشته‌اند، تشکر و قدردانی کرد.

ایشان اظهار داشتند : انشا الله با همت پیمانکار مربوطه پروژه‌ مذکور تا سال تحصیلی آینده تکمیل و جهت بهره‌برداری به آموزش‌وپرورش تحویل خواهد شد. ایشان در سخنانی ضمن قدردانی از آقای حاجی نماینده محترم شهرستان گفت: سعی و کوشش در امر مدرسه سازی یکی از ماندگارترین اعمال خیری است که به واسطه آن فرزندان ایران زمین به بالاترین جایگاه های علمی دنیا دست پیدا خواهند کرد.

photo_2018-10-27_15-24-39

در ادامه آقای آذرپی بخشدار محترم ضمن عرض قدر دانی از خیرین محترمی که دراهدای زمین برای ساخت مدرسه با آموزش و پرورش منطقه همیاری نموده اند فرمودند : کار خیرین همچون نهالی است که هرچه از عمل آن می گذرد، برکات آن روز به روز افزایش پیدا می کند خیرین مدرسه ساز مهمترین رکن توسعه زیرساخت علمی کشور هستند و با توجه به محدودیت منابع مالی دولت، استفاده از ظرفیت خیرین مدرسه ساز تنها گزینه برای گسترش فضاهای آموزشی درکشور می باشد .

وی در ادامه با تاکید بر اینکه نقش عمده‌ای که خیرین مدرسه‌ساز در اعتلای علم ایفا می‌کنند، غیرقابل انکار است، گفت: اگر خیرین نیک اندیش در امر ساخت مدرسه وارد میدان نمی شدند، آموزش و پرورش با مشکلات عدیده ای در زمینه تأمین فضای آموزشی مواجه می شد و شرایط ایده آل امروز حاکم بر فضای مدارس نبود.

 

با تشکر از سرکار خانم رقیه شعبانارسال نظر


+ هشت = 16


آخرین خبرها