کد خبر: 78134 | زمان مخابره: ۶:۴۶:۰۰ - چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 338 views | |

بازدید استاندار اصفهان از جاده ی دهق به میمه

d24f36f0-1e99-4d37-adfb-66ed4f912214

بازدید استاندار اصفهان از جاده ی دهق به میمه

دکتر مهرعلیزاده استاندار محترم اصفهان به همراه معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان و جمعی از مسئولین استان و شهرستان ضمن حضور در مزار شهداء شهرهای علویجه و دهق و ادای احترام به شهدا از برخی واحدهای صنعتی و پروژه های عمرانی این دو شهر بازدید به عمل آوردند.

در این بازدید، استاندار ضمن تقدیر و تجلیل از سخت کوشی، دینداری و همیت عمومی مردم بخش مهردشت از شهدا به عنوان سرمایه اجتماعی ملت عزیزمان یاد کردند و به این نکته اشاره نمودند که به این دلیل در ابتدای هر سفر استانی نخست بر سر مضجع شهدا حاضر می شویم تا با ایشان تجدید پیمان کرده و از آنان مددجویم تا بتوانیم در راه ایشان گام برداریم.

 واحدهای صنعتی صنایع همگام خودرو آسیا و کیمیا ذوب مهر گستر در شهرک صنعتی علویجه و کلینیک در حال احداث متین علویجه، شرکت بهار ریس در شهرک صنعتی دهق، کلنیک درمانی امام سجاد (ع) شهر دهق، جاده ترانزیتی در حال احداث دهق به میمه و مجموعه گردشگری در حال احداث ققنوس در شهر دهق از جمله واحدها و پروژه هایی بود که مورد بازدید قرار گرفت. در حین بازدید توضیحات لازم از سوی مسئولین ذیربط ارائه و از سوی استاندار ضمن تقدیر از تلاش های صورت پذیرفته، رهنمودها و دستورات لازم ارائه گردید.

دیدار با استاد شهیر قلمزنی بین المللی، استاد راعی از دیگر برنامه های این سفر بود.ارسال نظر


هفت + 1 =


آخرین خبرها