کد خبر: 78022 | زمان مخابره: ۶:۳۴:۰۱ - سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۷ | ۴ نظر | دفعات مشاهده : 307 views | |

سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۷ / Tuesday, 2 October, 2018

رخواست بعیدی‌نژاد از نمایندگان

سفیر ایران در انگلیس خواهان آن شد که نمایندگان مجلس با تصویب FATF تثبیت قیمت ارز را تداوم بخشند.حمید بعیدی‌نژاد، سفیر ایران در انگلیس با اشاره به کاهش قیمت دلار در کشور در صفحه توییتر خود نوشت: با شروع ریزش قیمت ارز و سکه در بازار امروز عصر ایران، حالا نوبت نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی است که با تکمیل فرآیند FATF و تصویب استانداردهای بین المللی نظام بانکی در جلسه فردا، روند تثبیت واقعی نرخ ارز و از میان رفتن حباب ساختگی در بازار را تداوم بخشند.براساس دستور جلسه هفتگی مجلس قرار است این هفته فرآیند تصویب FATF در مجلس مشخص شود.از صبح روز دوشنبه قیمت دلار در کشور روند کاهشی یافت و تا پایان روز به ۱۴ هزارتومان رسید.

تصویر صفحه اول روزنامه‌ها۸۲aa4b0a
۴ ديدگاه مطلب براي " سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۷ / Tuesday, 2 October, 2018 " ارسال شده است.

 1. محسن.ج می‌گه:

  آقای بعیدی نژاد حباب دلار را همبستگی ملت در ماجرای اهواز و اقتدار سپاه شکوند نه عمل به بند های برجام و پی گیری برای اجرای FATF هر چه نرمش بیشتری به خرج بدهید تاوان سنگین تری خواهید داد. لااقل این را از دولت قبل یاد می گرفتید.
  ———————-
  سلام بدیهیات را انکار نکنید . واقعا اقتدار یعنی موشک زدن که البته بسیار هم بجا بود قیمت دلار را پایین می آورد ؟ فرصت مطالعه نداشتم اما با نطق روحانی در مجمع عمومی و دیپلماسی موفق ایران و ظریف در رابطه با اروپا و چین و روسیه انتظار تحول اقتصادی را داشتم . شما احمدی نژادی ها خودش را چون قابل دفاع نیست کنار گذاشته اید اما همچنان خوی و خصلت احمدی نژادی دارید . البته دور از جانتان .

  (0)
  • محسن.ج می‌گه:

   با سلام

   الحق و الانصاف تاثیر اثابت موشک در سه مایلی نیروهای آمریکایی بیشتر از سخنرانی بدون مستمع بود.

   چندین سال پیش یکی از اساتید بنده نامزد مجلس شده بود و از انجایی که هم مختصر شناختی داشتم و هم انسان سالمی بود و هم تدریس درسی بر عهده ایشون بود که پاس کردنش نیاز به همراهی ایشان در تمامی زمینه های اجتماعی داشت. فلذا به همراه ایشان به مسجد جامع آمدیم.
   قبل تر از این بابا یک نماینده جوان و پر شور سخنرانی داشت که البته با سوالات مختلف و حتی کمی بحث از آن طرف پرده مواجه شد.(یادمه راجع به مدرک دکتری بنده خدا یکی از خانمها ایراد داشت) القصه طرف با پریشونی سخنرانیش رو به پایان رساند و مسجد رو ترک کرد.
   تازه نوبت به استاد ما رسید که بنده خدا رفت پشت تریبون ، خوب من چون به حالات مسجد جامع واقف بودم متوجه شدم که تمامی خانمهای اون ور پرده رفتند و در این ور هم من بودم و یه ده نفری که تو رودربایستی با من گیر کرده بودند و البته ۵ نفرشون هم از اعضای ستاد انتخابی بودند که روز مزد بودند . یکی شون هم آقای حسین خادم بود منتظر بود درب مسجد و ببنده یکی هم خودم بودم. سه نفر دیگه هم از اهالی خوب شهر بوشهر بودند که در سفر تابستونیشون گذرشون به میمه افتاده بود و حالا تو خنکای مسجد جامع کمیک تماشا می کردند. فقط نمی دونم چه رودربایستی با من داشتند.
   خلاصه استاد ما یک نطق تاریخی کرد و بسیار گرد و خاک بلند کرد. بنده خدا هر از گاهی رو به سمت زنونه مجلس می کرد و از حقوق زنان می گفت گاهی به ما نگاه می کرد و از بیکاری جوانان می گفت، پایان کار با افتخار اومد پایین، من که تا حدودی دوزاریم افتاده بود رفتم پیشش و گفتم استاد به نظر خودتون جو مجلس چطور بود؟
   بنده خدا یه بادی به غبغبش انداخت و گفت :
   در کل دوران تدریسم اینطور مخاطبین رو مجذوب و محصور خودم نکرده بودم دیدی حتی یک صدای کوچیک هم از اون ور پرده بلند نشد. این ور هم که همه در حال تائید بودند. ای کاش اون بنده خدا هم می موند و سخنرانی ما رو می دید.
   من مونده بودم واقعیت رو بهش بگم یا بزارم واقعیت خودش براش بگه…
   القصه برای روز رای شماری من روی ۶ تا رای حساب کرده بودم، خودم بعلاوه اون ۵ نفر روز مزد ستاد. هیچی اون ۵ نفر که تو زرد از آب در اومدن و کلا به حریف رای داده بودند، رای بنده هم فکر کنم رفته بود جزو آرای باطله، چون که برگه شورای شهر و با مجلس شورای اسلامی و فکر کنم مجلس خبرگان رهبری رو با چند تا مجمع و شورا و مجلس و از این چیزای دیگه همه رو با هم قاطی کرده بودم و همه برگه رای هام خط خطی شده بود.
   هیچی دیگه ما مجبور شدیم چند ترم مهمان بگریم تا آبا از آسیاب بیفته…
   بعدها شنیدم بنده خدا بعد از شنیدن نتیجه آرا شوکه شده، زنگ زده بخشداری محکم گفته بوده اشتباه شده، حداقل ستاد خودم که به خودم رای دادن، حالا اگه از اون طرفدارای پر و پا قرص مسجد جامع هم بگذریم…

   بله تماشای سخنرانی حاج حسن آقا روحانی من برد به اون سالها…

   یادش بخیر
   ———————————-
   با سلام تاسف می خورم که تعصبهای جناحی شما را به این تحلیل ها کشانده است . سخنرانی روحانی فضای مجمع و افکار عمومی در جهان را به شدت تحت تاثیر قرار داد و نتیجه ی آن در شورای امنیت با ریاست امریکا مشخص شد . در طول تاریخ سابقه نداشته است ما در اجماع جهانی موفق تر از امریکا ظاهر شویم . موضعگیری اتحادیه ی اروپا و روسیه و چین علاوه بر نقش موثر برجام به مواضع رئیس جمهور بر می گردد . سطحی نگری است اگر جمعیت متعارف داخل سالن را نشانه ی بی توجهی به محتوای نطق بدانیم . از این گذشته معروفست که ” سرمایه ترسوست ” موشک زدن قطعا سرمایه را می ترساند . امنیت سرمایه گذاری داخلی را تهدید می کند . مخالف در هم کوبیدن دشمن نیستم اما طبع اعلام جنگ به گروههای تروریستی سرمایه گذاران را نگران می کند و ریسک بالایی برای سرمایه گزاری ایجاد می کند .

   (0)
   • نام خود را وارد كنيد... می‌گه:

    آقای شیبانی به شدت و خوب اومدی
    سخنرانی روحانی فضای مجمع و افکار عمومی در جهان را به شدت تحت تاثیر قرار داد
    در کل دوران تدریسم اینطور مخاطبین رو مجذوب و محصور خودم نکرده بودم
    *mosking* *mosking*

    (0)
    • درطول تاریخ ایران سابقه داشته است اما ریس جمهورش صد در صد وطنی بوده. می‌گه:

     محمدعلی رجایی – ۱۹۸۰
     محمدعلی رجایی، دومین رئیس‌جمهوری ایران، نخستین مقام بلند‌پایه ایرانی بود که در مجمع عمومی سازمان ملل سخنرانی کرد. وی در جریان این سفر در شورای امنیت نیز سخنرانی کرد. وی پای خود را روی میز شورای امنیت گذاشت تا آثار شکنجه باقیمانده بر کف پایش در دوران پهلوی را به نمایش بگذارد.

     این سخنرانی پس از حمله عراق به ایران صورت گرفت و آقای رجایی به حضار گفت: «ملت ما مصمم است حتی با دنبال کردن یک جنگ طولانی و مردمی، متجاوزین را سر جای خود بنشاند. در این جنگ تحمیلی ایمان اسلامی و انقلابی مردم برنده‌ی واقعی و اصلی خواهد بود؛ نه آواکس‌های آمریکایی و نه توپولوف‌های روسی.»

     (0)
ارسال نظر


+ 4 = هفت


آخرین خبرها