کد خبر: 77811 | زمان مخابره: ۱۳:۳۲:۰۴ - شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ | ۴ نظر | دفعات مشاهده : 226 views | |

حاجی از طرحی فوق العاده برای رفع مشکلات مردم گفت

۱۳۹۷۰۶۳۱۰۰۰۰۸۳_Test_PhotoA

حاجی از طرح فوق العاده برای رفع مشکلات مردم گفت

حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، از تدوین طرحی خبر داد که در آن برنامه فوق‌العاده‌ای برای مجلس و به منظور رفع مشکلات معیشتی، مشکل بیکاری و مسائل اقتصادی مردم در نظر گرفته شده است.

وی افزود: در این طرح حداقل به مدت شش ماه مجلس با اولویت کاری مسائل معیشتی مردم برنامه کاری خود را به پیش می‌برد و در این راستا حرکت می‌کند.

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه  در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در این رابطه مذاکراتی را به صورت تلفنی با رؤسای فراکسیون‌های امید، مستقلان ولایی و نمایندگان ولایی داشته‌ام و رؤسای هر سه فراکسیون با کلیات طرح موافق بودند و در جزئیات نقطه‌نظراتی را داشتند که مقرر شد تا پیش‌نویس طرح به رؤسای سه فراکسیون ارائه و نظرات و پیشنهاداتشان اخذ شود و در صورتی که به جمع‌بندی برسیم طرح را با قید فوریت در مجلس مطرح کنیم و به گونه‌ای خارج از نوبت به رأی نمایندگان بگذاریم.

حاجی‌دلیگانی خاطرنشان کرد: بر اساس این طرح مجلس یک ستاد مقابله با جنگ اقتصادی را رسماً دایر می‌کند و همچنین وقت مجلس کاملاً برای دریافت مسائل و مشکلات مردم، تبیین این موارد و مسائل و یافتن راهکار و درخواست از دولت برای انجام اقدامات لازم برای این موضوع و انجام اقدامات نظارتی برای تضمین لازم برای اجرا متمرکز شود.

وی در پایان گفت: در این طرح به دنبال آن هستیم که طرح‌هایی که لازم است به قانون تبدیل شود در کمترین فرصت به نتیجه برسد و دیگر اینکه کمیسیون‌های تخصصی مجلس هم وقتشان برای این مهم (بررسی مشکلات اقتصادی مردم) و یافتن راهکارها صرف شود.
۴ ديدگاه مطلب براي " حاجی از طرحی فوق العاده برای رفع مشکلات مردم گفت " ارسال شده است.

 1. عشق فقط مادر می‌گه:

  چه عجب. بالاخره دوزاری افتاد در چنگ اقتصادیی هستیم.

  (0)
 2. سرگیجه می‌گه:

  آقای حاجی دلار را …
  همین جوری داره میره بالا.
  همه چی به هم ریخته

  (0)
 3. تحصن نماینده در صحن مجلس در اعتراض «به وضع اقتصادی کشور» می‌گه:

  نماینده شهر میانه روز چهارشنبه در اعتراض به «وضعیت اقتصادی» بد کشور در صحن مجلس و در مقابل جایگاه هیئت رئیسه دست به تحصن زد.

  به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، فردین فرمند، نماینده میانه، «در همان ابتدای تلاوت قرآن از کرسی خود برخاست و به سمت جایگاه هیئت رئیسه رفت و در مقابل ریاست جلسه ایستاد».

  پس از دقایقی تعدادی دیگر از نمایندگان نیز به او پیوستند.

  حسینعلی حاجی دلیگانی، نماینده میمه و شاهین‌شهر، در این باره گفت: « چرا ریاست جلسه نشست غیرعلنی با مسئولان دولتی برای بررسی این اوضاع برگزار نمی‌کند .»

  او درخواست داشت که «باید جلسه امروز به غیرعلنی تبدیل شده و مباحث اقتصادی و مشکلات مورد بررسی قرار بگیرد».

  بالاخره مسعود پزشکیان، نایب رئیس مجلس، وعده داد که «مسائل مهم کشور با حضور مسئولان دولتی در جلسه غیرعلنی هفته آینده بررسی می‌شود».

  (0)
ارسال نظر


6 − پنج =


آخرین خبرها