کد خبر: 77758 | زمان مخابره: ۶:۳۸:۵۵ - دوشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۷ | ۵ نظر | دفعات مشاهده : 229 views | |

می خواهند FATF را به رهبری تحمیل کنند

IMG14551089نماینده سابق مجلس دیپلماسی لبخند در برابر کفار را متضاد فرهنگ عاشورا دانست و گفت: برجام صنعت هسته ای و اقتصاد کشور را رو به نابودی برد و امروز هم سازشکاران به دنبال تحمیل FATF به نظام هستند که امنیت کشور را تهدید می کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در اصفهان، حجت الاسلام سید محمود نبویان، نماینده سابق مجلس، امشب در کنگره فداییان انقلاب اسلامی که در شهر گرگاب برگزار شد، با یادآوری خسارات محض برجام برای صنعت هسته ای و اقتصاد کشور، گفت: برجام ۹۰ درصد هسته ای کشور را بر باد داد و هیچ تحریمی هم برداشته نشد، امروز هم دولت به دنبال تصویب FATF در مجلس است که تصویب آن امنیت کشور را به شدت تهدید می کند.

وی با اشاره به هزینه های سنگین سازش و دیپلماسی لبخند با کفار، ادامه داد: همه دیدند که تلاش برای راضی کردن کفار و  آمریکا نه تنها مشکلی را حل نکرد، بلکه تحریم های جدید هم اضافه شدند و اقتصاد کشور هم ضربه بزرگی خورد و امروز هم می خواهند با قول برداشتن تحریم بانک مرکزی در ازای پذیرفتن FATF، کشور را با مشکل بزرگ امنیتی روبرو کنند.

نماینده سابق مجلس با اشاره به ماجرای حکمیت در جنگ صفین و صف آرایی خودی های بی بصیرت در برابر امیر مؤمنان(ع) برای پذیرش مذاکره با معاویه، افزود: برجام و تلاش برای تصویب FATF محصول عزم مشترک دولت و عده ای در مجلس است که حتی بعد از نهی صریح رهبر انقلاب هم علناً برای تصویب این لایحه اصرار دارند و می خواهند تا این قانون را به رهبری تحمیل کنند.

حجت الاسلام نبویان اظهار داشت: دیپلماسی لبخند تیم مذاکره کننده در برابر کفار در تضاد آشکار با تعالیم قرآنی و آموزه های فرهنگ عاشوراست و همه پیامبران و ائمه اطهار(ع) در طول تاریخ همواره در برابر زیاده خواهی ها و زورگویی مستکبران و دشمنان دین خدا ایستاده اند و هیچ گاه تسلیم نشده اند.

وی بیان داشت: اجازه بازرسی از همه مراکز نظامی کشور در بندهای ۷۴ تا ۷۸ برجام گجانده شده است و هیچ قید و بندی هم ندارد و می دانیم که این تعهد ایران در مخالفت علنی با فرمایشات صریح رهبر انقلاب مبنی بر اجازه ندادن به بیگانگان برای ورود به مراکز نظامی کشور است.

حجت الاسلام نبویان تصریح کرد: اگر متن FATF  را مطالعه کنید خواهید فهمید که منع فعالیت و تحویل حاج قاسم سلیمانی به بیگانگان یکی از مفاد آن است و دولت هم این موضوع را پذیرفته است و رییس مجلس هم اصرار فراوان بر تصویب این لایحه در مجلس دارد.
۵ ديدگاه مطلب براي " می خواهند FATF را به رهبری تحمیل کنند " ارسال شده است.

 1. رییس مجلس هم اصرار فراوان بر تصویب این لایحه در مجلس دارد. می‌گه:

  رئیس مجلس که بد مردم و ملت را نمی خواهد ! حتما یک چیزی می داند که اصرار می کند .

  (-1)
 2. برجام صنعت هسته ای و اقتصاد کشور را رو به نابودی برد می‌گه:

  نه بابا ؟!

  (0)
 3. لبخند با کفار می‌گه:

  کفار ملعون که گفتند ما داروی ایران را هرگز تحریم نمی کنیم . به گمانم کمبود دارو کار کفار داخل باشد . از بس که احتکار بلدند این کفار ورژن داخل.

  (12)
 4. رهگذر می‌گه:

  سلام.همه ما ادعا داریم اگر در زمان واقعه کربلا بودیم به کمک امام حسین (علیه السلام) می رفتیم….
  خب الان در زمان تحریم به کمک امام زمان(عج) بریم و کمک کنیم به همدیگه و زمان نشون دادن اتحاد و همدلی و همبستگی ملی مون هست.این افرادیکه کالاهای اساسی مردم رو احتکار میکنند مصداق یزیدیان و کفاری هستند که با امام حسین (ع) جنگیدند. مواظب باشیم در فتنه های آخرالزمان گرفتار نشیم . پشت رهبرمون باشیم تا این قضایا رو پشت سر بزاریم.

  (1)
ارسال نظر


5 + هشت =


آخرین خبرها