کد خبر: 77714 | زمان مخابره: ۵:۳۲:۴۸ - یکشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۷ | ۲ نظر | دفعات مشاهده : 134 views | |

یکشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۷ / Sunday, 16 September, 2018

نقویان: رفتار طلبه‌های تازه به میدان آمده‌ را نباید به حساب همه روحانیت گذاشت

حجت‌الاسلام ناصر نقویان: روحانیت مثل بقیه اقشار به بخش های مختلفی تقسیم می شود. یک عده که تعدادشان هم زیاد نیست اینها در بدنه حاکمیت هستند. برخی منافع‌شان آنجاست مجبورند از این منافع دفاع کنند حتی حق را ناحق جلوه بدهند، ناحق را حق جلوه بدهند که آن پست را داشته باشند.یک عده دیگر طلبه‌های تازه به میدان آمده‌ای هستند که نه سواد علمی، نه فقهی وتاریخی بالایی دارند و نه تقوای بالایی دارند. مثل دانشجوهای ترم دوم و سوم که همدیگر را آقای دکتر و مهندس هم صدا می کنند.اینها را نباید به پای روحانیت بگذاریم. می ماند آن بخش اصیل و عمیق این قشر. در این بخش هزینه های زیادی دارند می دهند. خیلی ها از بسیاری از مواهب و منافعشان افتادند.۱۴۹e9677

تصویر صفحه اول روزنامه‌ها

 
۲ ديدگاه مطلب براي " یکشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۷ / Sunday, 16 September, 2018 " ارسال شده است.

  1. هایلایت می‌گه:

    یک عده که تعدادشان هم زیاد نیست اینها در بدنه حاکمیت هستند. برخی منافع‌شان آنجاست مجبورند از این منافع دفاع کنند حتی حق را ناحق جلوه بدهند، ناحق را حق جلوه بدهند که آن پست را داشته باشند.

    (0)
  2. هایلایت می‌گه:

    طلبه‌های تازه به میدان آمده‌ای هستند که نه سواد علمی، نه فقهی وتاریخی بالایی دارند و نه تقوای بالایی دارند. مثل دانشجوهای ترم دوم و سوم که همدیگر را آقای دکتر و مهندس هم صدا می کنند.اینها را نباید به پای روحانیت بگذاریم.

    (0)
ارسال نظر


+ یک = 4


آخرین خبرها