کد خبر: 77266 | زمان مخابره: ۱۳:۳۸:۰۴ - سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ | ۳ نظر | دفعات مشاهده : 584 views | |

مسیر دهق- میمه – ازان اولین پروژه راهسازی خیر ساز

اصفهان-+مدیر+راه+و+شهرسازی

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، حجت اله غلامی در خصوص مسیر دهق- میمه – اذان گفت:  این پروژه اولین پروژه راهسازی است که توسط خیرین تامین اعتبار می شود و تماما زیر نظر معاونت راهسازی اداره کل راه و شهرسازی و آزمایشگاه مکانیک خاک در حال فعالیت است.

وی افزود: اعتبارات این محور بطول ۳۰ کیلومتر باید از محل اعتبارات استانی و ملی تامین می شد ولی به علت کمبود اعتبارات ، این پروژه اولین پروژه راهسازی است که توسط خیرین تامین اعتبار می شود و تماما زیر نظر معاونت راهسازی اداره کل راه و شهرسازی و آزمایشگاه مکانیک خاک در حال فعالیت است.

غلامی با توجه به اقدامات انجام شده در این حوزه گفت: مسیر پلیس راه علویجه یکی از مسیر های پر خطر استان است و به همین علت به جاده مرگ معروف شده است.

مدیر کل راه و شهرسازی اصفهان گفت: با تامین اعتبار مالی استانی، ملی ۲۵ کیلومتر از پلیس راه علویجه در سال ۹۶ به بهره برداری رسیده و زیر بار ترافیک رفته که امید است ۲۰ کیلومتر باقی مانده نیز در سال جاری به اتمام برسد.
۳ ديدگاه مطلب براي " مسیر دهق- میمه – ازان اولین پروژه راهسازی خیر ساز " ارسال شده است.

  1. قاضی‌پور: پسرم چوپانی می‌کند می‌گه:

    نادر قاضی‌پور از دوره هشتم مجلس شورای اسلامی تاکنون نمایندگی مردم ارومیه را بر عهده دارد. این نماینده اصولگرا و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس نیز در گفت‌وگو با «شهروند» به کمپین #فرزندت_کجاست؟ پیوست. قاضی‌پور گفت: من دو فرزند دختر و دو فرزند پسر دارم. هر دو دختر من تحصیلات مقطع کارشناسی‌‌ارشد دارند و خانه‌دار هستند. یکی از فرزندان پسر من دانشجوی علوم پزشکی دانشگاه ارومیه است که در بیمارستان کار می‌کند. پسر دیگر من که دانشجوی دامپزشکی دانشگاه آزاد ارومیه است، گوسفند دارد و به کار چوپانی مشغول است.

    (0)
  2. در راه مانده می‌گه:

    اینطوری که داره پیش میره همه چی “خیر ساز” داره میشه.

    (0)
ارسال نظر


+ 9 = هجده


آخرین خبرها