کد خبر: 77226 | زمان مخابره: ۱۳:۴۱:۲۵ - یکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ | ۱ نظر | دفعات مشاهده : 364 views | |

وقف جدیدی در شهر وزوان به ثبت رسید

۹۹۴۲۰۶_۲۰۲

گروه اجتماعی – سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: وقف جدیدی به ارزش ۶ میلیارد ریال در شهر وزوان به ثبت رسید.

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت‌الاسلام و المسلمین مهدی قربانی اظهار کرد: محمدعلی زهره وند با مراجعه به اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شاهین شهر و میمه وقف جدیدی را به صورت غیر متصرفی به نام خود به ثبت رساند.
وی در ادامه افزود: این واقف نیک اندیش یک باب واحد تجاری به مساحت ۱۷۰ متر مربع و ارزشی بالغ بر ۶ میلیارد را در شهر وزوان وقف کرد.
سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شاهین شهر و میمه ادامه داد: براساس وقف نامه‌ای که توسط این واقف نیک اندیش در سامانه جامع موقوفات و بقاع متبرکه به ثبت رسیده است عواید این موقوفه برای تامین هزینه های مسجد الرضا شهر وزوان هزینه می‌شود.

گفتنی است شهر وزوان از توابع بخش میمه و در فاصله ی ۳ کیلومتری مرکز بخش و ۷۰ کیلومتری مرکز شهرستان شاهین شهر و میمه قرار دارد .
۱ ديدگاه مطلب براي " وقف جدیدی در شهر وزوان به ثبت رسید " ارسال شده است.

  1. نام خود را وارد كنيد... می‌گه:

    یعنی در وزوان یک محل تجاری حدود متر مربعی (سه ونیم مدلیون تومان) ارزش دارد. از قیمت یک آپارتمان در مرکز وجنوب تهران هم بیشتر. خوشا به حال شما.

    (-10)
ارسال نظر


+ 4 = دوازده


آخرین خبرها